Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шелак для нігтів

Шелак для нігтів являє собою спеціальний гель-лак Shellac - нове гібридне спеціальне покриття для нігтів, що поєднує в собі кращі якості гелю для нарощування та зміцнення та професійних лаків, що володіють простотою накладення, багатством кольору і блиском.

Шелак для нігтів - даний гібрид лаку і гелю розробили в компанії CND, врахували всі побажання майстрів зі всього світу і клієнтів. Шелак для нігтів це справжній симбіоз передових відкриттів моделювання, корекції та нарощування нігтів.Шелак для нігтів це перший професійний лак, чиє якість підтверджено науковими тестуваннями. Формула полімерів, розчинників, мономерів, проводиться за спеціальною запатентованою технологією і забезпечує вражаючі характеристики: простоту нанесення лаку на нігті, простота при видаленні матеріалу, лак володіє міцністю і підвищеною стійкістю, притаманною гелям. Лак Шелак для нігтів не викличе алергії та є чудовим закріплювачем, що дозволить своїм нігтикам придбати особливу міцність.

Давайте розберемо докладно концепцію використання лаку Шелак для нігтів.

Шелак для нігтів накладається на ніготь пензлем, як звичайний лак для нігтів, а ні як гель з банок. Нігтики не вимагають попередньої підготовки, наприклад, запила, що звичайно виключає можливість травми нігтьової пластини. Гібрид Шелак для нігтів сушиться з ультрафіолетом, полимеризуясь, що звичайно допоможе уникнути змащеного покриття, а висихання лаку відбувається за дві хвилини. Також зверніть увагу, що нігті з шеллоком помітно неважкі і виглядають дуже ефектно і красиво, але в теж час дуже легкі.

Шелак гель володіє особливою стійкістю. Суміш гелю і лаку Шелак не скочується, не відшаровується, зберігає блиск і на його поверхні не з'являться подряпини. Для педикюру і манікюру це найкращий варіант. Такий лак протримається близько двох тижнів. Що природно зручно в період відпустки. Шелак для нігтів додасть гнучкості та міцності. Ви забудете про проблеми, використовуючи цей лак. Забудьте про тріщини - Шелак надійним шаром захистить і зміцнить нігтьову пластину.

Гель-лаку Shellac дуже швидко віддаляється спеціально рідиною за 10 хвилин, на відміну від звичайного нарощування. Цей препарат не шкодить нігтям і не вимагає перерви у використанні. На сьогодні лак Шелак має 12 тонів від яскравих червоних квітів до кольору «темний шоколад», від тілесних квітів до перламутрових відтінків.

Покриття Шелак для нігтів це красивий манікюр на 14 днів. Він збереже блиск, зовнішній вигляд і цілісність на все це час.

Покриття Шелак наноситься як звичайний лак, відмінно виглядає, зміцнить нігті, і вийде за лічені хвилини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити