Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Червоні нігті у жінок

Червоні нігті у жінок привертають увагу. Jбычно привертає особливу увагу в жінці взуття, сумочка і звичайно доглянуті нігті. Руки-це перше, що кидається в очі при спілкуванні. Якщо ви бажаєте привертати увагу чоловічої та жіночої половини, тоді червоні нігті - це тільки для вас. Червоні тони це не обов'язково тон агресії, це колір впевнених людей, колір ідеалу, особливого магнетизму і сексуальності. Якщо ви обираєте такий дизайн як червоні нігті, ваші нігтики просто зобов'язані бути ідеальною правильної форми, а руки добре доглянутими. Червоні нігті підійдуть для будь нігтьової форми.Цей колір добре поєднується з чорним і білим, рожевим, зеленим, золотим. Якщо проявити певний політ фантазії прикрасити руки можна, так як вам це подобається, головне щоб все гармонійно поєднувалося. Червоний колір нігтів «дружить» зі стразами.

У будь-який час року доречні яскраві кольори, які втілюються не тільки в одязі й аксесуарах, але і в кольоровій гамі нігтів. Красне нігті є завжди модними і популярними, це універсальний тон який завжди актуальний. Такий тон буде добре виглядати і на коротких нігтях, вони повинні лише злегка виступати за подушечки пальчиків.

Використання такого дизайну як червоні нігті змусить вас радіти. Червоний колір лаку надає певний вплив на людину.

Вплив кольору на людей вже давно доведено вченими за допомогою серйозних експериментів. Так от червоні нігті символізують любов, пристрасть, енергію, активність і гнів. Одним словом це колір життя. Ще в стародавні часи кожному кольору надавалося особливе значення. Всі навколишні нас тони надають емоційний і психологічний вплив, а також впливають на характер і здоров'я.

Існує думка, що Гете в залежності від створюваного твору використав окуляри з різним колірним спектром. Він вважав, що пробуджує енергію і веселить людини червоний колір.

Червоні нігті сприяють дружелюбності, активності і впевненості. Полум'яна пристрасть і вогненний темперамент, т прагнення до розкоші це основні характеристики шанувальниць цього кольору. Червоним лаком воліють користуватися впевнені жінки, відкрито говорять про своїй внутрішній силі і можливостях.

Знаменита Діта Фон Тіз любить червоний лак і червону помаду. Їй подобаються нігті в стилі 40-х років.

У ті часи не існувало манікюрних салонів. Всі процедури проводилися в перукарнях. Їх відвідували як жінки, так і чоловіки, але все-таки манікюр залишався виключно жіночою прерогативою. Мода тих часів і досі вважається класикою. Пригадайте Аву Гарднер і Лорен Бэккол.

В ті часи в моді на нігті з'являється зовсім новий тренд. Скоріше всього, це було пов'язано із закінченням «Великої депресії». У домогосподарок з'являються гроші, які вони можуть витратити на себе. Актриса Рита Хейворт вводить в моду гострий темно-червоний манікюр. Він стає таким же знаменитим, як і сама актриса. У моді нігті неймовірної довжини, а червоний тон стали дуже популярними. Елізабет Арден придумала колір під цікавою назвою «Шкільний червоний». Ще одне нововведення це форма нігтів.

На початку 50-х темний червоні нігті виходять з моди. Основний акцент робиться на губи і очі, а нігтям приділяється дуже мало уваги. У лак додають титан, щоб заглушити «буйство» фарб і зробити колір переливаються. З'явилися рожеві, сріблясті, персикові, «морозні» тони. Але матовий червоний лак все одно був популярний. Ще один тренд тих років це накладної нігтик закриває частину натурального. Такий манікюр носив звучне ім'я «Джульєтта». В 1957 році була запатентована «платформа, « яка комбінувала кольору косметики та одягу. Її творець Томас Слек, а за ним вже пішли й інші виробники, почавши випускати косметику модної колірної гами. 60-ті роки ввели в моду еклектику.

У ті ж часи Лондон прославився. Мері Квант придумала довжину спідниці міні. Магазини «Містер Фрідом», «Сноб», « Біба» намагаються розсунути кордон існуючої моди. У моді білий і чорний колір. Причому губи фарбують білою помадою, а нігті роблять вугільно чорними. Саме в ці роки відбувається розквіт фемінізму.

Колір лак був різноманітним. Популярні зелені, лілові, помаранчеві, коричневі і жовті тони. Це час експресіонізму, індивідуалізму і безперервного оновлення. З'явилися перекладні картинки-візерунки в стилі поп-арт. Такі візерунки створені під впливом творчості відомого Енді Уорхолла. Акценти в декоративній косметиці як і раніше робився на очі. Цей стиль втілила муза творця Еді Седжви. Ну а червоні нігті і червоний тон на губах використовувалися досить рідко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити