Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Морський дизайн нігтів

Морський дизайн нігтів допоможе вам створити відпускний настрій. Влітку під час відпустки і поїздок на відпочинок, жінки починають робити морський дизайн нігтів. Подорож або поїздка на море - це ціла подія, до якого завжди готуються заздалегідь, і згадує про нього цілий рік. Особливий морський дизайн нігтів доречно зробити і взимку. Він нагадає про літо, ласкаве, тепле море, про золотистому пляжі і солодкої млості під ласкавими променями сонця. Або ж про кумедні пригоди, які траплялися з вами на відпочинку.Подумаємо про майбутнє дизайні і манікюр нігтів, розглянемо такий варіант як морський дизайн нігтів. З морською темою у нас, як правило, асоціюється блакитний і синій колір. Біло-сині смуги на морський тільники, пальми і чайки, морські риби і черепашки. Щоб згадати про літо і морському узбережжі можна зробити такі дизайни нігтів.

Щоб морський дизайн нігтів і він виглядав яскраво і помітно, пофарбуйте нігті синім лаком, на всіх пальчиках, лише пропустіть безіменний. На цьому пальці зробіть ніготь світло-сірим з наявністю блакитного відливу або світло-блакитним. Покрийте все нігтики закріплювачем. І тоді ваш манікюр і морський дизайн нігтів придбає додатковий блиск і глибину, а протримається набагато довше.

Можна зробити так званий «матроський» манікюр. Фарбуємо нігті білим лаком, з допомогою трафарету з прорізами малюємо сині смужки. На великому пальці доречно намалювати якір на синьому тлі. Цей морський дизайн нігтів 100% буде асоціюватися у вас з морем.

Ще один цікавий варіант дизайну на морську тему - французький манікюр, вільний краєчок якого пофарбований у блакитний тон. Добре буде виглядати «розтяжка» на нігтях - плавний перехід від блакитного тону до безбарвному. На окремих нігтики намалюйте пальми на острові або кораблики.

Варіантів морського манікюру дуже багато. Використовуйте різні абстракції, намалюйте черепашки, море, пляж і багато іншого.

Морський дизайн нігтів . Спосіб моделювання нігтів

Після підготовки свого натурального нігтя до моделювання, приклейте прозорі тіпси. Вільному краю надаємо мигдалеподібні пропорції. Довжину залишаємо з урахуванням вашого побажання. Наносимо на свій ніготь грунтовки - адгезив і дегидрант.

Спеціальної тонкої підкладкою з рожево-натурального акрилу з глітером збільшуємо нігтьове ложе в довжину. Камуфлюється підкладка економить час при наступних корекціях, так як вільний відрослий край нігтика не буде просвічувати.

Малюємо на нігтях посмішку, не переживайте, якщо у вас не виходить рівна посмішка, наступний дизайн, відмінно сховає недоліки.

Виконуючи морський дизайн нігтів, Використовуйте кольорові мономери (для кінчика нігтя бірюзовий, синій біля лінії посмішки) і прозорий акрил. Робимо плавні переходи, як би імітую морські глибини. Для роботи вам потрібні два стаканчика. Один заповнюємо мономером спочатку бірюзовим і вже, потім синім, а інший стакан - ліквід, який буде очищати кисть від барвників.

Щоб зробити морський дизайн нігтів, наповніть очищений склянку новою порцією мономеру. Підсушіть на серветці кисть з жовтим акриловим кулькою, викладіть на кінчику нігтя трикутний хвіст раковини і приєднайте до кінчика акриловий завиток бузкового кольору.

Завершальна частина конструювання раковини походимо кольоровими акрилами, спочатку рожевим, потім жовтим, по центру - кораловим. В середину рожевого кола помістіть голографічні блискітки, які створять ефекти глибини. Відтіняйте частково внутрішню і зовнішню кордон бронзовим акрилом. До нафарбованою рожевої частини нігтика прикладіть «павутинку» (використовується для підшивки штанів), зафіксуйте натяг.

Поверх павутинки викладіть золотий і бронзовий акрил, щоб вийшов морський дизайн нігтів. Як тільки акрил частково полимеризовался знімаємо нашу павутинку і отримуємо луску. Така техніка носить назву «сито».

Набираємо подвійні кульки блакитного і малинового акрилу. Підсушіть їх на серветки і розтисніть у форму трикутника. По діагоналі продавлюємо в трикутнику 4 паралельні лінії. Продавлювання здійснюємо самшитового паличкою.

Використовую техніку «приєднання» бірюзовим і блакитним акрилом, викладіть тіло рибки, а вже червоним акрилом робимо голову.

Формування риби закінчуємо симетрично розташованими хвостом і плавниками.

Чорним кольором малюємо контур очей і зябра.

Білим акрилом намалюйте очі, лінію плавці та хвіст.

Прикрасьте вільний простір стразами. Їх відблиски відтворять ілюзію Середземноморського узбережжя в променях сонця. Акваріумний дизайн завершуємо прозорим акрилом. У композиції можна використовувати різні види рибок. Вони виконуються в одній техніці, але в різній колірній гаммі. Сполучні ланка композиції це «риб'яча луска» з бронзовими та золотими переливами, а також прозора синьо-зеленого відтінку морська безодня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити