Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дизайн гострих нігтів

Дизайн гострих нігтів вимагає визначених навичок для його виконання. Давним-давно в кам'яному столітті нігті були зброєю жінки для захисту і нападу. З плином часу світ змінився, і зараз головна функція нігтів це бути прикрасою. Доглянуті руки і модні красиві нігті це, безсумнівно, візитна картка будь-якої дами. Як мінімум нігтики повинні бути акуратної форми і доглянуті, без наросла кутикули і задирок. Найкращий варіант це манікюр, прикрашений дизайном. Це може бути акрилова ліпка, цікава розпис, акваріумний дизайн або будь-які інші способи прикраси сучасного нейл-арту. А ще краще застосовувати дизайн гострих нігтів.Вироблене на людей враження повністю залежить від форми ваших нігтів. Вони можуть бути квадратними, гострим або мигдалеподібними. Нам більш звичні нігтики мигдалеподібної і квадратної форми.

Якщо ви хочете поекспериментувати з чином спробуйте дизайн гострих нігтів. Дизайн такої форми нігтів повинен враховувати їх зовнішній вигляд. Малюнок на гострих нігтях розташовується біля основи або по центру нігтьової пластини. Дизайн гострих нігтів передбачає, що малюнок може включати гострі елементи, тоді малюнок можна розташувати ближче до вільного краю нігтя. Згідно вашої задумом вільний гострий край нігтів залишити прозорим лаком або нафарбувати будь-якого кольору.

Вибираючи форму нагідок, пам'ятайте, що їх зовнішній вигляд буде виробляти своє враження. Більш романтичні - це нігті мигдалеподібної форми. Гострі «кігтики» будуть асоціюватися з образом амазонки отакої жінки-войовниці. Хоча якщо на них нанести малюнок у вигляді ніжного квіткового принта, дизайн гострих нігтів буде виглядати дуже жіночно.

У створенні образу не буває незначних деталей. Враховуйте такі нюанси, як форма нігтьової пластини, декоративні елементи, колірний тон малюнка. Все це зобов'язана гармоніювати з одягом, макіяжем і вашою душею. Головне, щоб вам подобалося ваша зовнішність, відображення у дзеркалі, ну і дизайн гострих нігтів.

Дизайн гострих нігтів. Види дизайну

Акваріумний гострих нігтів дизайн - відрізняється від інших візерунків тим, що малюнок створюється з утворенням обсягу всередині нігтя. Візерунок розташовується під шаром прозорого гелю, сама поверхня нігтя помітно потовщується, але залишається гладкою. Переваги такого дизайну це стійкість і довговічність. Якщо вам набридне такий зовнішній вигляд нігтів, їх можна пофарбувати у будь який колір. І навіть після видалення лаку малюнок не зміниться.

Дизайн гострих нігтів такого виду як ліплення. Ліплення на нігтях створюється за рахунок особливого обсягу. Даний метод дозволяє зробити незвичайний і красивий дизайн нігтів, їх прикрашають квітами та іншими опуклими аксесуарами.

Художній розпис - самий модний і часто використовуваний метод прикраси нігтьової пластини. Цей метод часто застосовує дизайн гострих нігтів. У теж час це дуже простий дизайн. Малюнок малюється акриловими фарбами на водній основі. Зображення можна нанести навіть гелевою ручкою, додати візерунок кольорового піску, часток фольги і квіткових пелюсток.

Акриловий дизайн гострих нігтів - це перехід кольорів на нігті за допомогою кольорових акрилів. У дану категорію відносять лінії, малюнки тварин чи комах, а також розтушовування і абстракцію

Сьогодні досить популярна китайська розпис нігтів. Коли використовується малюнок ніжних квітів - лілії, лілії, півонії, магнолії. Вони додадуть нігтям пікантності і стилю. Такий вид розпису не складний і допомагає втілити ідею художника в реальність.

Нейл дизайн гострих нігтів створюється на будь-яких своїх нігтях, штучних або нарощених. Головне підібрати відповідні візерунки для кожної форми. Наприклад, чорні малюнки стильно виглядають на коротких нігтики.

Деякі види дизайну створені спеціально для довгих нігтів. Він може бути різноманітним. На гелевих нарощених нігтях, малюнок тримається довше, ніж на натуральних.

Додати коментар


Захисний код
Оновити