Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Трафарети для нігтів

Трафарети для нігтів широко використовуються майстрами манікюру. В нинішній час високоякісні трафарети для нігтів знайшли широке застосування, оскільки використання пензликів вимагає від фахівців нейл-арту певного досвіду і терпіння. Застосовуючи трафарети малюнок в переважній більшості випадків можна досягти ще кращого результату, та й часу це займає значно менше. На сьогоднішній день трафарети для нігтів існують у величезній безлічі видів і застосовують їх для створення найрізноманітніших ефектів, але найбільш часто застосовують трафарети саме для створення френча. Трафарети для нігтів дозволяють наносити чіткі лінії малюнка, що рятує майстра від потреби в подальшому виправлення і коригування покриття.Базисні види, які мають трафарети для нігтів, які зовсім не складно знайти в продажу - це, першочергово, трафарети призначені для французького манікюру в класичному стилі, візерункові трафарети для нігтів, які допоможуть вам зробити чіткий малюнок фактично будь-якої складності, а також комбіновані трафарети.

Найактуальнішим видом трафаретів були і будуть трафарети для нігтів, призначені для французького манікюру, оскільки сам по собі френч є класикою в дизайні нігтів, і заслужено вважається одним з найбільш універсальних. Французький манікюр підходить до всіх випадків: для свята, ділової зустрічі або просто для щоденної шкарпетки. У продажу зовсім не складно знайти знайомі безлічі смужки самоклеющейся паперу, а це власне і є елементарні трафарети для нігтів, які дозволяють виконати природне, трикутну або хвилясту лінію. Просто приклеївши смужку на кінчик свого нігтя можна сміливо застосовувати лак, не боячись зіпсувати незграбним рухом.

 

Для тих, хто не бажає йти в салон, але при цьому має бажання проявити себе в дизайні, є і більш складні трафарети для нігтів, такі як візерункові і комбіновані, але їх застосування потребує часу, акуратності. Дані види трафаретів можна накладатися на тіло нігтя, або ж застосовувати з додатковими пристосуваннями, наприклад, штампика.

У переважній більшості випадків, для створення малюнків за допомогою манікюрних трафаретів, немає необхідності в спеціалізованому лаку для нігтів, оскільки підійде найпростіший. Крім того, працюючи з трафаретами можна сміливо застосовувати різні гелі і акрил.

При відповідному застосуванні, переважна більшість наявних на ринку трафаретів для манікюру можна застосовувати кілька разів, а кожна упаковка має в наявності докладну інструкцію.

Самостійно виконати трафарети для нігтів зовсім не складно але, для цього вам необхідна самоклеющаяся папір, копіювальний папір і власне сам малюнок, який ви бажаєте перевести, а також терпіння, оскільки виготовляючи візерункові трафарети для нігтів вам доведеться мати справу з досить дрібними деталями.

Рисунок переводять на маленький шматочок самоклеющейся паперу, приблизно сантиметр на сантиметр, і після вирізають канцелярським ножем, ножицями або ж медичним скальпелем. Приклеюючи трафарети для нігтів на кожен нігтик, ви можете без застосування яких-небудь особливих зусиль відтворити візерунок стандартної пензлем.

Застосування трафаретів дозволить вам швидко створити креативний малюнок на нігтях, і при цьому виконаний манікюр в домашніх умовах, буде виглядати акуратно і безсумнівно красиво.

Додати коментар


Захисний код
Оновити