Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ліплення на нігтях

Ліплення на нігтях - один із способів прикрасити ваші нігті. Одним із секретів краси рук, який витягується на білий світ тільки по святам, виступає саме об'ємний дизайн нігтів або як його ще називають ліплення на нігтях. Фігури на нігтях можуть бути об'ємними, а можуть лише трохи виділятися на тлі нігтьової пластини, не доставляючи жінці фактично ніяких незручностей у повсякденному житті. Можна виконати об'ємний дизайн нігтів не на всіх пальчиках, а на одному, ви отримуєте і унікальний елемент в образі, і вам нічого не заважає.Але слід відзначити, що об'ємна ліплення, при всій своїй безумовній привабливості, абсолютно не підходить для того, щоб прикрашати таким чином нігті кожен день. Мало того, що це просто непрактично, об'ємний дизайн нігтів відноситься саме до тим секретів привабливості, які не просто формують образ, але і надають жінці особливу впевненість у своїй привабливості.

Якщо трохи відволіктися від теми, то спробуйте уявити, що було б у випадку, якщо б кожен день був торжеством? Дуже скоро ми втратили б інтерес до торжества, він став би буденним і сірим, ніяк не впливає життя. Таким чином можна провести паралель і з об'ємним дизайном нігтів. Жінка, яка дозволила створити на нігтях твір мистецтва, не може відчувати себе невпевнено або несміливо, а ця впевненість у власній неперевершеності стане відображатися в очах, в ході, поставі і обов'язково приверне увагу оточення. Погодьтеся, можна і потерпіти трохи незручностей, які пов'язані з непрактичностью даного манікюру заради того, щоб відчути себе справжньою королевою.

Так, безліч наречених часто користуються можливістю виконати об'ємний дизайн нігтів. Можна навести ще безліч прикладів, коли ліплення допомагає жінці виділитися, сформувати яскравий і привертає увагу образ.

Але далеко не всі майстри можуть виконувати дану далеко нелегку процедуру. Ліплення на нігтях здійснюється за допомогою акрилової пудри і спеціалізованих гелів, але при цьому, за винятком "обладнання" важливо і наявність майстерності, досвід і звичайно ж професіоналізм. З цієї причини, якщо ви все ж бажаєте виконати об'ємний дизайн, знайдіть майстра заздалегідь і тоді отриманий результат вас точно не розчарує.

Ліплення є одним із самих красивих прийомів для декорування. Відразу даний прийом виступає і найбільш трудомістким. Застосовують ліплення і при об'ємному і при акваріумному дизайні, застосовуючи для цього спеціалізований 3D гель.

Даний гель дуже зручний у застосуванні, оскільки він не тече і не розпливається. За винятком цього, даний гель не має запаху і достатньо пластичний в роботі.

Акваріумний дизайн - в даному випадку спочатку формують об'ємну композицію, в яку додають різноманітні елементи. Майстри з цією метою досить часто застосовують блиск, фольгу, стрази та інші елементи в залежності від того який необхідний ефект. Після цього композиція повністю заливається прозорим матеріалом по всій формі нігтя, це потрібно для того, щоб створити абсолютно рівну поверхню, не має жодних вад.

В результаті акваріумний манікюр виходить неймовірно красивим і комфортним навіть для щоденного носіння. Гладка поверхня нігтя дозволяє не чіплятися за одяг, до того ж деталі не відпадають і сама картина не тьмяніє з часом. Красивий манікюр обов'язково радуватиме свою хазяйку протягом довгого часу до тих пір, поки не доведеться його міняти.

Об'ємний дизайн передбачає ліплення вже на наращенном нігті або на власному. Часто саме нареченої на весілля віддають перевагу обсягом дизайну, оскільки він завжди виглядає чудово, урочисто і незвично. Досить часто коли роблять об'ємний дизайн на весілля, то виділяють ліпленням лише один палець, а саме безіменний, дана мода безпосередньо пов'язана з бажанням привернути увагу до пальця, на якому з'являється важливий атрибут - обручку.

Кваліфіковані фахівці для об'ємного ліплення застосовують спеціалізовані матеріали, а також інструменти, наприклад, високопластична пудра для ліплення, мономер, а також додаткові матеріали для прикраси, які допоможуть органічно доповнити виконану на нігтях композицію. Об'ємна ліплення це досить складний і трудомісткий процес, але результат просто вражає.

Завдяки застосуванню спеціалізованого 3D гелю у майстрів виникла можливість розширити можливості в дизайні. У цього способу створення об'ємного манікюру існує величезний ряд переваг перед стандартною акрилової ліпленням, з цієї причини переважна більшість клієнтів віддає перевагу саме такому способу оформлення нігтів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити