Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Гель для нарощування нігтів

Гель для нарощування нігтів дозволяє робити манікюр жінки бездоганним. Красиві, доглянуті руки і неакуратні нігті - несумісні. Некрасиві нігті зіпсують весь ефект від навіть самих прекрасних рук. Нігті, насамперед, повинні бути здоровими, міцними і однакової форми. А форму можна виправити і створити таку, яка відповідала вашому уявленню про красу. Якщо нігті в жіночому образі несуть тільки естетичну функцію, то вони повинні бути бездоганні.

При бажанні нігті можна наростити. Але потрібно - відповідь на це питання цікавить багатьох жінок. Але переваги нарощування безсумнівні. Наведемо лише декілька:- гель для нарощування нігтів приховає недоліки природних нігтів;

- форма і довжина нігтів залежить тільки від вашого бажання, а не від примх природи;

- гель для нарощування нігтів робить Ваші нігті міцними, запобігає пожовтіння, перешкоджає розшаруванню, зберігаючи природний колір;

- нарощування збільшує щільність нігтя, зберігається природний колір, запобігає пожовтіння і розшарування;

- при правильному моделюванні скорочується час і витрати на процедури догляду чого дозволяє домогтися гель для нарощування нігтів;

- лак тримається на штучному покритті набагато довше, ніж на нігтьовій пластині. Він практично нестираем, і жінка змінює колір нігтів за своїм бажанням, а не по необхідності.

 

В результаті, руки виглядають чудово. Але рішення, звичайно, залишається за вами.

Для нарощування використовуються два основних матеріалу: гель та акрил. При виборі потрібно орієнтуватися лише на власні потреби. Тут грає роль і професія, і звички, і бажана довжина нігтів. Але головним чином слід враховувати природну форму нігтьової пластини. Вона буває плоска, зігнуто-опукла і трамплинообразная. Також велике значення має те, чи перекручується ніготь, коли відростає або залишається рівним. Гелем покриваються нігті тонкі і слабкі. Гель для нарощування нігтів має більшу гнучкість, ніж акрил, тому його краще використовувати в поєднанні з натуральною пластиною. Якщо нігті міцні від природи, а спосіб життя клієнтки активний і на нігті йде велике навантаження, то краще вибрати акрил.

Вибирати матеріал для нарощування - гель для нарощування нігтів або акрил-краще разом з досвідченим майстром. Хоч ці матеріали і належать до однієї хімічної групи акрилатів, але їх властивості і зовнішній вигляд дуже різняться.

Проста схема вибору «гель для нарощування нігтів/акрил» виглядає приблизно так:

Гель для нарощування нігтів - це в'язка, клейка маса. В залежності від якості гелем ніготь покривається один, два або три рази, і відповідну кількість разів ніготь поміщається під світло ультрафіолетової лампи, де гель застигає протягом двох-трьох хвилин. Таким чином, гель для нарощування нігтів буває однофазним, двох - і трифазним. Варто зауважити, що професіонали в салонах користуються більш дорогим, але якісним трифазним гелем, тоді як майстри-надомники для економії використовують більш дешевий однофазний гель, але і якість покриття залишає бажати кращого.

Акрил, хоч і близький по хімічному складу гелю, але має зовсім іншими фізичними властивостями. Акрилове покриття висихає самостійно, ультрафіолетова лампа не потрібна.

Гелеве покриття вважається більш крихким, ніж акрилове. Але його перевага - це точне повторення натуральної форми нігтя, завдяки чому відпадає необхідність ретельного догляду за нігтями. Гель для нарощування нігтів по консистенції тягуч і м'який, він самостійно вирівнюється по нігтьовій пластині, тоді як акрилове покриття необхідно додатково полірувати і шліфувати. Гель пропускає повітря, даючи нігтям «дихати», зберігає з натуральну чутливість. Акрил цих властивостей позбавлений. Недолік гелю проявляється при знятті покриття - якщо акрил можна легко зняти, розмочивши в спеціальному розчині, то гель можна тільки спиляти, що досить травматично.

Але треба зауважити, що покриття, виконане професійно, не може завдати шкоди нігтям.

Якщо потрібно наростити ніготь великої довжини, то використовується типса - основа, що приклеюється на ніготь, яку покривають гелем або акрилом. Це може бути і спеціальна разлинованная калька, яку надягають на кінчик пальця. З її допомогою і формують нарощенный ніготь.

У будь-якому випадку, штучно створений ніготь товщі, ніж натуральний, що стане очевидним, коли ніготь відросте. Значить, настав час корекції. Ця процедура швидше, простіше і дешевше, ніж первинна процедура нарощування. Але вона потрібна не тільки для підтримки естетики нігтя. У отросшего нігтя змінюється центр тяжіння, під вагою штучного покриття натуральний ніготь може пошкодитися. Корекція повертає центр ваги на належне місце. В залежності від обраної технології нарощування визначається частота коригувальних процедур. Мінімальний період - два тижні, максимальний - два місяці. Коли треба робити корекцію - майстер визначає для кожної клієнтки індивідуально, враховуючи і форму нігтя, і активність діяльності жінки.

Але гель для нарощування нігтів і акрил часто з'єднуються і працюють разом. Наприклад, на ніготь, повністю покритий акрилом, накладають трохи гелю для блиску. Або ж ніготь формують з гелю, поверх якого спеціальної пензликом з акрилу викладають дизайн.

Акрил використовується не тільки для манікюру. Занадто короткі нігті на ногах теж часто потребують нарощування. Корекція в такому разі потрібна дуже рідко - найчастіше первинного нарощування якраз вистачає на літо, в період відкритих босоніжок, коли, власне, ця послуга і потрібно.

Але справа не тільки в красивих ніжках у відкритому взутті. Нарощування допомагає випрямити вростають ніготь. Акрил твердіше нігтя, він його тримає і дає зігнутися, тому ніготь росте правильно, що робить життя та ходу жінки значно легше.

Але навіть у тому разі, коли нарощені нігті у вас викликають стійку неприязнь, і ви ратуете за природність у всьому, включаючи манікюр, акрил прийде на допомогу, якщо ніготь тріснув, деформувався з-за травми. Мало того, що палець, перебинтований, як червоноармієць, має вкрай неестетичний вигляд, але він ще і висловлюється неприємними відчуттями при кожному дотику. Позбавте себе від болю і негативних емоцій невеликим, локальним нарощуванням, яке займе у вас не більше п'ятнадцяти хвилин.

Додати коментар


Захисний код
Оновити