Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Яскравий дизайн нігтів

Яскравий дизайн нігтів - це яскраве і стильне прикраса жінки, особливо навесні і влітку, коли руки оголені і приковують до себе увагу чоловіків.

Новинка в області складного манікюру - фимо-дизайн. Він вже став мега-модним т ця послуга користується просто шаленою популярністю. Рука майстра створює об'ємні фимо-фігурки, від яскравості та реалістичності якої не відірвати погляд. На вибір клієнта пропонуються метелики, фрукти, звичайно, квіти - такий яскравий дизайн нігтів не залишить байдужою навіть саму примхливу клієнтку.При фимо-дизайні використовується скульптурний пластилін, з якого ліпиться бажана фігурка. Вона будується прямо на нігтьової пластини, а потім покривається лаком або гелем. Завдяки фимо-дизайну руки перетворюються на витвір мистецтва, яким можна тільки захоплюватися.

Майстри багато нового, в тому числі і про технології фимо-дизайну можуть дізнатися на регулярних виставках, присвячених індустрії краси. Саме на «Невських берегах», які проходять кожні півроку, вперше було розказано і показано про можливості фимо-дизайну, який являє собою самий яскравий дизайн нігтів.

Яскравий дизайн нігтів дозволяє фігурки фимо комбінувати на власний розсуд, створюючи квітучі галявини або апетитні натюрморти. Такі букети на нігтях створюються в єдиному екземплярі, тому кожен фимо-дизайн - це ексклюзив.

 

Найпоширенішою технологією манікюрного дизайну на сьогодні залишається такий яскравий дизайн нігтів як художній розпис нігтів. Хоча ця техніка досить проста, вона завоювала собі популярність зовсім іншими достоїнствами. В даний момент вона затребувана багатьма жінка і залишиться затребуваною ще довгий час. Щоб отримати малюнок на нігтях, потрібно нанести водно-акрилові фарби на нігті, пофарбовані лаком основного тону. Інструментами в при даній техніці є кисті, голки, палички та інші пристосування. А подальші дії залежать від фантазії майстра.

Цей яскравий дизайн нігтів дозволяє створити практично будь-який малюнок. До фарбам майстер нейл-арту може додати фольгу, блискітки, мережива, кольоровий пісок. Вищим пілотажем є дизайн з використанням живих пелюсток, засушених комах, мікроскопічних гілочок. Закріплені прозорим, лаком, вони створюють маленьких шедевр на нігтях.

Особливістю художнього розпису є площина дизайну і гладкість нігтьової пластини. Відсутні випирають деталі, якими можна зачіпатися за все, що завгодно, і які часто заважають жінці.

Яскравий дизайн нігтів через об'ємний дизайн

Святковий варіант дизайну - це об'ємний манікюр. Він надзвичайний і гарний, але повсякденному житті буде виглядати химерно і безглуздо, як вечірня сукня в тролейбусі, але головний мінус - він буде заважати займатися звичайними справами. Випирають деталі будуть постійно чіпляти одяг, особливо колготи, дряпати вашу шкіру і шкіру близьких. Зачепившись громіздким нігтем за щось тверде, ви ризикуєте травмувати якщо не весь палець, то ніготь точно.

Для створення об'ємних образів використовуються акрилові пудри і гель. Вони подібні глині в руках майстра. Він, використовуючи свою фантазію, ліпить предмети, візерунки, фігурки.

Об'ємний дизайн, як яскравий дизайн нігтів, не обов'язково складається з стирчать елементів. Він може бути гладким, але опуклим. Але робиться такий дизайн з інших матеріалів.

Якщо все-таки ви зупинили свій вибір на тривимірному дизайні, то майстер повинен зібрати малюнок, яким прикрасить ваш ніготь. Якщо це буде тварина, то майстер спочатку ліпить кожну частину тіла, які з'єднує між собою. І тільки потім закріплює на нігті вертикально таким чином, що тваринка як би сидить на нігті.

Акваріумний дизайн як яскравий дизайн нігтів

І художній розпис, і об'ємний дизайн можна робити на натуральних нігтях. Такий вид дизайну як акваріумний можна робити тільки на нігтях нарощених. Використовується і художній розпис, і об'ємний дизайн, але в даному випадку вони будуть перебувати під шаром прозорого гелю. Поверхня нігтя стає ідеально гладкою, але іноді непомірно товстою. Товстий шар прозорого гелю дає ефект зображення в акваріумі. Якщо малюнок, поміщений в такий акваріум, набрид, нігті можна покрити кольоровим лаком. Через час змив його, ви виявите, що ваше аквариумное зображення збереглося в повній недоторканності.

У такий акваріум можна помістити все, що завгодно, аж до многокаратних діамантів. Але врахуйте, що розміри акваріума позначаться на товщині вашого нігтя і можуть зробити його товстим і некрасивим.

Додати коментар


Захисний код
Оновити