Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Малюнки на нігтях акриловими фарбами

Малюнки на нігтях акриловими фарбами дуже поширені сьогодні. У нинішній час для розпису нігтів є величезна безліч лаків і поліролей. Від того якому саме продукт ви віддасте свою перевагу, залежить ваш зовнішній вигляд. Досить гарно виглядають малюнки на нігтях виконані акриловими фарбами, до всього вони коштують істотно дешевше ніж лак для нігтів і при цьому абсолютно не поступаються в якості.

Щоб зробити малюнки на нігтях акриловими фарбами, вам необхідний спеціалізований набір інструментів.

У переважній більшості випадків він містить в собі тільки кілька кистей, які відрізняються між собою розмірами і товщиною щетини. У випадку якщо вам не вистачає ідей, або ж виникнуть якісь труднощі, ви можете пройти спеціалізований курс навчання в салоні краси. Крім того, існує безліч літератури, і в друкованому, і в електронному вигляді про грамотне нанесенні малюнків на нігті акриловими фарбами.

Перед тим як приступити до того щоб створювати малюнки на нігтях акриловими фарбами, слід обов'язково нанести на ніготь базове покриття, прозорий або кольоровий матовий лак. Після цього можна починати малюнки на нігтях акриловими фарбами. Для цього слід занурити пензлик у фарбу необхідного кольору і переконатися в рівномірності покриття. У разі якщо фарби буде надмірно багато, чи мало, можуть виникнути певні труднощі в процесі розпису.

Не слід починати із занадто складного малюнка, обмежтеся простеньким і не хитромудрим. Не слід також захаращувати ніготь об'ємними зображеннями або величезним безліччю не поєднуються фарб. У переважній більшості випадків саме прості малюнки на нігтях акриловими фарбами виявляється найбільш красивим, особливо, якщо враховувати той факт, що ви тільки лише початківець.

Для того щоб створювати красиві малюнки на нігтях акриловими фарбами, слід спочатку позначити контур. Для цього переважніше застосовувати найбільш тонку пензлик з тих, які є в розпорядженні, і лише після контур можна сміливо заповнювати кольором. У разі якщо квітів буде кілька, слід обов'язкового дочекатися висихання попереднього.

Роблячи малюнки на нігтях акриловими фарбами, не слід також бояться експериментувати з кутом нахилу кисті або з силою її натискання, працюйте таким чином, як буде зручно, і не забувайте про те, що у вас все вийде.

Художній розпис вважають найпоширенішою технологією в нігтьовому дизайні. Її актуальність обумовлена не просто своєю простотою виконання, а й універсальністю. Майстер манікюру створює малюнок водно-акриловими фарбами, поверх нафарбованих нігтів. Для цього процесу фахівець застосовує спеціалізовані інструменти такі як: голки, кисті, палички. У даному процесі все залежить лише від умінь і фантазії фахівця, який виконує візерунки.

Художній розпис створює можливість відобразити абсолютно будь-які малюнки на нігтях акриловими фарбами. Відповідно з персональними побажаннями, майстер нейл-арту може додати в дизайн і фольгу, і мережива, і мікроблесткі, і пісок, але і це далеко не весь список. Професіонали здатні зміцнити під шаром прозорого лаку висушені пелюстки квітів, меленьких комах, наприклад, маленьких павучків, що дуже подобається сміливим дівчатам.

Малюнки на нігтях акриловими фарбами вийдуть плоскими і гладкими, виглядають дуже витончено і звичайно ж цікаво. Художній розпис зручна: вашим рухам не завадять деякі випирають деталі декору.

Об'ємний дизайн стане чудовою знахідкою, у випадку якщо ви вирішите блиснути оригінальністю на особливому у вашому житті заході. Але от для щоденного життя такі малюнки на нігтях акриловими фарбами він не підійдуть, оскільки недоречні, і до того ж досить незручні. Випирають елементи можуть подряпати вас, зіпсувати одяг, серйозно травмувати нігтьову пластину.

Об'ємний дизайн створюють застосовуючи акрилові пудри і гелі. З них майстер і виконує різноманітні фігурки і узори, абсолютно все, що бажає клієнт.

До слова, об'ємний дизайн цілком може бути і плоским. У даному випадку, лише матеріали, з яких формується малюнок, відрізняють його від художнього розпису.

Додати коментар


Захисний код
Оновити