Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як нарощують нігті

Як нарощують нігті, цікаво всім. Нарощування нігтів проводиться з використанням спеціальних гелів - полімерів, які потрібно накласти нігті і дати їм застигнути під впливом ультрафіолетових променів. При цьому слід звернути увагу на те, як часто міняють ультрафіолетову лампу в салоні: це належить робити як мінімум раз на рік, інакше її потужність знижується, що призводить до слабкості і ламкості нових нігтів.

Якщо ви вирішили наростити нігті і дізнатися, як нарощують нігті, постарайтеся вибрати салон, що користується хорошою репутацією, так як в ньому не будуть економити уникнення втрати престижності серед населення.Часто при нарощуванні нігтів використовуються шовк і файбергласс: якщо ваш ніготь хворий, дуже короткий або досить сильно обламаний, тобто коли неможливо застосовувати типсу - спеціальну штучну пластикову форму, на яку потім можна накласти гель або акрил.

У даному випадку шматочок шовку накладається на ніготь, а потім з двох боків наноситься гель або файбергласс (тобто особливе скловолокно). Так нарощують нігті. Слід враховувати, що цей процес більш трудомісткий, ніж нарощування гелем або акрилом, так як форму нігтя доводиться додатково випилювати.

Більш просто і не вимагає спеціальної підготовки майстра нарощування нігтів з використанням пудри і клею: по черзі на ніготь наносяться клей і пудра, сприскують клей-активатором, виходить готовий ніготь, який залишається тільки трохи обпиляти. Таким способом нарощують нігті.

Багато жінок бояться нарощування нігтів - як болі в ході цього процесу, так і того, що потім не будуть рости свої нігті. Як стверджує досвідчений майстер салону краси Інна Топчій, це упередження пішло з тих пір, коли нігті спилювали настільки сильно, що це викликало біль. Зараз же фахівці шліфують поверхню нігтьової пластини без пошкоджень і болю. Так без болю нарощують нігті професіонали. Зростання нігтів - природний процес, і залежно від швидкості росту приблизно раз на три тижні необхідна їх корекція.

Невірної також є установка на те, що нігті з часом можуть пожовтіти. При нарощуванні нігтів в акрил включається спеціальна речовина - так званий ультрафіолетовий інгібітор, завдяки якому нігті не жовтіють. Відповідно, ви можете відвідувати солярій без побоювань, а в нічному клубі гарантовано викличете інтерес тим, що нігті будуть загадково світитися в ультрафіолетових променях.

При бажанні можна попросити зробити нігті з блискітками - для цього в прозорий акрил додаються блискітки, що дозволяє додатково підвищити міцність матеріалу. Так нарощують нігті професіонали та майстри. Однак якщо ви віддаєте перевагу напівпрозорі лаки або є емоційною людиною, пам'ятайте, що блискітки можуть швидко набриднути; в цьому випадку рекомендується вибрати матові нігті.

У багатьох жінок виникає питання, що краще вибрати - акрил або гель і як же нарощують нігті? Прийнято вважати, що акрил більш стійкий: його міцність дорівнює 100%, а міцність гелю - 75%. Але це ж є і недоліком: якщо у вас зламається ніготь з акрилу, то під корінь, тоді як гель ламається менш болісно. Втім, такі випадки рідкісні: якщо робота з нарощування нігтів зроблена професіоналом, то вийшов ніготь в 30 разів міцніше природного і завжди виглядає відмінно.

Як нарощують нігті: критерій майстерності

Є цілий ряд правил щодо форми нігтів, нарощених професіоналом.

Як повідомила нам Інна Топчій, учасник багатьох міжнародних і російських конкурсів дизайну нігтів, є критерії, за якими оцінюється професіоналізм нарощування.

Насамперед велику роль відіграє зовнішній вигляд дугоподібного вигину вільного краю. Тобто ніготь повинен бути витончено зігнутим, чим більше - тим вище майстерність у фахівця. Так нарівают нігті справжні художники нейл-арту.

Також ніготь повинен бути миндалевидном і потовщеним в так званій стресовій зоні, де найбільш вірогідний розлом, якщо дивитися на нього «в профіль». Такий підйом повинен бути плавним і сходити нанівець до кореня, щоб не можна було помітити різницю між природним і нарощеним нігтем. Якщо в районі кореня і кутикули присутня так звана «ковбаса», тобто потовщення, то майстер вважається непрофесійним.

Додати коментар


Захисний код
Оновити