Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Малюнки голкою на нігтях

Малюнки голкою на нігтях - найдоступніший манікюр. Ну хто з нас не хоче похвалитися гарним манікюром? Але тепер для того, щоб зробити цікавий малюнок на нігтях не потрібно відвідувати салон краси. Все це ви зможете робити вдома, своїми руками. Для цього вам знадобиться всього лише лаки і голка. Ну і куди ж без фантазії?

Щоб малюнки на нігтях голкою вийшли бездоганними, для початку правильно підберіть голку. Довжина її не має ніякого значення.

А ось з шириною потрібно розібратися. Чим тонше і витонченіше повинен бути ваш малюнок, тим дрібніше повинна бути й голка. На сьогоднішній день є безліч готових схем малюнків і ви з легкістю зможете вибрати те, що підійде саме вам. А можете блиснути уявою і створити щось цілком оригінальне.

Малюнки на нігтях голкою вимагають спочатку нанести на ніготь основний лак. Чи не дозволяйте йому висохнути. Відразу ж наносите крапельки лаку іншого кольору. Потім візьміть голку і, не відриваючи її від нігтьової пластини, ведіть через всі точки. Таким чином можна створити гарні квіточки, гілочки або ж листочки (витончені малюнки голкою на нігтях). Можна використовувати також і комбінацію кольорів, використовуючи різні кольори лаків. Прикрасити такий шедевр можна красивими кристалами або просто покрити лаком з блискітками. Найбільшою популярністю користуються блискітки золотистого, бронзового і сріблястого кольорів, так як вони підходять під будь-який колір основи і зображення.

А тепер давай розглянемо декілька цікавих готових схем (малюнки голкою на нігтях)

1. Нанесіть куля основного лаку. Рекомендується наносити дві кулі основи. Потім візьміть інший лак і поставте чотири крапки по діагоналі нігтьової пластини. З двох сторін поставте також по три крапельки лаку іншого кольору. Беремо голку і ведіть її через всі точки зліва направо. Пам'ятайте, не потрібно відривати голку від поверхні нігтя. Не потрібно також занадто сильно тиснути голкою, так як можуть залишитися помітні смуги. Зверху покрийте все спеціальним закріплює лаком, чого вимагають красиві малюнки на нігтях голкою.

2. А ось і друга схема. Тут вам вже необхідно мати п'ять різних лаків з поєднувати кольори. Нанесіть основний шар. А потім беріть по черзі кожен лак і наносите на ніготь дрібні точки в лобом порядку. Далі беріть голку і працюйте. Напрямок голки ви можете вибирати самі. Вийдуть дуже оригінальні малюнки на нігтях голкою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити