Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Прості малюнки на нігтях

Для того, щоб здійснити самі прості малюнки на нігтях потрібна наявність пари кольорових лаків для нігтів (чим більше їх буде, тим природно краще) або акрилових фарб.

У спеціалізованих магазинах можна придбати лаки, які виробляють спеціалізовано для малювання. Вони відрізняються від звичайних лаків наявністю тоненькою пензлика. Вартість їх порівняно невисока, а до всього ще й суттєво нижче звичайних, і можна придбати відразу ж кілька кольорів.Щоб найпростіші малюнки на нігтях виглядали обов'язково красиво і привабливо, необхідна контрастність. У вашому арсеналі повинні бути лаки білого і чорного кольору. Не слід застосовувати занадто бляклі лаки мають перламутровий відтінок. Толку від їх застосування для малюнків все одно не буде. А от купити золотий і срібний кольори буде вельми до речі, так як вони зможуть прикрасити фактично будь-який малюнок.

Наносити прості малюнки на нігтях слід тонкою лінією на основний фон, який вже повинен повністю просохнути. Може бути, що з першого разу у вас і не вийде, так як ви зовсім не художник. Не слід впадати у відчай, просто потренуйтеся і набийте руку. Для цього не зайвим буде спочатку потренуватися на скельці. На ньому можна і випробувати найпростіші малюнки. Природно на нігтях це може виглядати трохи інакше, але принцип залишиться такою ж.

Найпростіший метод виконати прості малюнки на своїх нігтях - змішання лаків на нігтьової пластини за загальновідомою техніці розтягуванні і подальшого переплетення. Для цього можна застосовувати гостро заточену зубочистку або ж голку. Вельми важливо малювати тільки свіжими лаками. В іншому випадку елегантний малюнок навряд чи у вас вийде.

Для того, щоб виконати найпростіші малюнки на нігтях необхідно всього лише 15-20 хвилин. Тільки не забудьте пріготовітьзаранее кілька лаків контрастних кольорів, голку або зубочистку і маленький шматок пластику, який виконуватиме роль вашої палітри.

Допущені помилки врахуєте на майбутнє. Ваша майстерність буде продовжувати рости з кожним разом і в один момент ви, здійснюючи найпростіші малюнки на нігтях, з простого любителя перетворитеся на справжнього профі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити