Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Китайські нігті

Китайські нігті, а, точніше, китайський розпис нігтів досить популярна серед слов'янських жінок. Двадцять перше століття - століття технічного прогресу, розвитку важкої індустрії, космонавтики та багато іншого. Поступово людство переситилося переважанням різної техніки, машин і всього штучного в нашому світі бетону, скла і заліза. З кожним днем все менше залишається незайманих куточків природи, та й часу милуватися її красою стає все менше і менше у сучасних жінок. Тому не дивно, що двадцять перше століття ознаменувався особливим інтересом до китайської культури зокрема та східної в цілому.

Китайська філософія заснована за принципом «людина - частина природи», тому тільки лише у природному та природному середовищі людина може позитивно сприймати світ і органічно почувати себе в цьому світі. Це багато що пояснює старання сучасних модниць виглядати більш природно, просто, прагнучи до комфорту і гармонії. Ті ж процеси відбуваються і в модних тенденціях нейл-дизайну. Абстрактні візерунки на нігтях зараз вже не настільки актуальні, як кілька років тому. Кожна сучасна жінка прагне відобразити на своїх нігтях життєдайну і надихаючу флору. Це без праці дозволяє зробити каталог китайського розпису на нігтях. Різноманіття різних представників квітучих рослин, таких як королівські троянди, півонії, ніжні лілії, лотоси, хризантеми, калу, магнолії, бузок, зможе відобразити майстер нейл-арту на ваших нігтики, що задовольнить саму претензійну клієнтку. Ваші нігтики будуть виглядати неповторно і блискуче, причому стиль і колірна гамма вашого вбрання буде поєднуватися зі стилістикою і кольоровою гамою малюнка на ваших нігтях.

 

Якщо ви поспішаєте на якийсь грандіозний захід і у вас в запасі є години півтори, неодмінно скористайтеся можливістю зробити китайські нігті і у ви отримаєте величезний заряд позитивних емоцій. Таке нетривалий час, який займає китайський розпис на нігтях, пояснюється дуже просто. Щоб створити китайські нігті майстер використовує плоскі кисті, які можуть з легкістю нанести густі акрилові фарби. У результаті китайський розпис виходить якісно, швидко і акуратно. Для того, щоб зробити манікюр більш довговічним і ефектним, майстри манікюру віддають перевагу акриловим фарбам з високою щільністю кольору і густий текстурою. Однак це не впливає на тривалість процесу висихання малюнка. За допомогою акрилових фарб можна виконати приголомшливі китайські малюнки не тільки використовуючи квіткові мотиви, а й можна відтворити прекрасні пейзажі, натюрморти, портрети.

Зупинимося трохи на техніці рісункакітайской розпису на нігтях. Зазвичай майстри нейл-арту використовують плоскі кисті - це головні інструменти створення для таких прекрасних шедеврів манікюрного мистецтва. Розпускається квітка вийде об'ємним, якщо ви лінію проведете трохи з натиском, пелюстки малювати будете в кілька шарів, останні пелюстки повинні бути легкі й витончені. Якщо говорити про кольорову гаму китайського розпису на нігтях, то тут майстри використовують техніку колірного переходу. Сутність її полягає в наступному: майстер кількома мазками пензля створює ескіз малюнка і потім міксує фарби (по-іншому це називається наплив). Якість малюнка найчастіше залежить від сили натиску майстром на кисть, від кута її повороту. Однак у кожному разі досвід і талан майстра нейл-арту створить на вашому нігті унікальне і чудове відображення природи.

В даний час існує безліч салонів краси, де досвідчені майстри зможуть доставити вам задоволення, намалювавши вам китайську розпис на нігтях. Однак зовсім недавно це не було таким доступним - тільки лише дві школи з нейл-арту існували в Китаї всього кілька років тому, а зараз це настільки доступно, що можна навіть пройти навчання цьому мистецтву. У нашій країні ви можете пройти шестигодинний семінар з техніки виконання китайського розпису на нігтях, де досвідчений нейл-дизайнер розповість вам про техніку китайського розпису на нігтях, навчить всіх премудростей цього на перший погляд складної дії. Насправді це не так. Кожен зможе спробувати зробити китайську розпис на нігтях, так як техніка її виконання не відрізняється складністю і яких-небудь особливих витрат часу і грошових коштів. Відмінною особливістю китайської розпису на нігтях є її сентиментальність, природність, природність, очищенням від усього негативного, що накопичився в нашій душі, позитивними емоціями.

Додати коментар


Захисний код
Оновити