Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як правильно зробити форму нігтів

Вибирати певну форму для нігтів слід виходячи з будови рук і нігтів. При цьому потрібно враховувати переваги і конституцію жінки. Щоб розібратися яка саме форма підходить конкретно вам, потрібно експериментувати, вибираючи найоптимальнішу. Або відвідати хороший салон краси, в якому майстрові буде достатньо поглянути на ваші руки, щоб підказати ту, яка ідеально підійде саме вам.

Як правильно зробити форму нігтів?

1. Якщо за родом діяльності ви пов'язані з медициною, кулінарією або з дітьми (наприклад, працюєте вихователем), зупиніть свій вибір на більш округлої формою нігтя. Отримати форму півмісяця можна за допомогою пилочки. Однак зверніть увагу на те, що довжина нігтя не повинна перевищувати 1 мм. При такій формі більш довгі нігтики будуть виглядати не зовсім охайно і навіть негарно. Прийнято вважати, що такі нігті краще всього підходять тим дамам, у яких довгі і тонкі пальчики.

2. Для пухких пальчиків краще всього вибрати квадратну форму. Край нігтя при цьому обпилюють по прямій, а кінчик таким чином, щоб вийшов квадрат. Занадто широкі пластини можна злегка звузити. Для цього слід додати їм трапецієподібну форму, яка звужується до самого кінчика. Куточки при цьому можна залишити гострими або зробити їх злегка закругленими.

3. Нігті овальної форми підійдуть не тільки власницям довгого пальчиків. Ще таку форму можуть сміливо вибирати і інші жінки. Для її створення обпиляєте пластину назустріч один одному по обидві сторони нігтя. Потім визначитеся, наскільки вам підходить ширина, і, в разі необхідності, трохи звузьте його з обох боків.

4. Для акуратної і вузької руки можна вибрати загострену форму нігтя. Для додання трикутної форми обпиляєте пластину, при цьому гострий край повинен розташовуватися по самому центру. Манікюр буде тим красивіше, чим довше буде ваш ніготь.

Виконувати манікюр слід найкраще у майстра, що має професійні навички. Адже набагато зручніше надавати форму нігтьової пластини іншій людині, ніж самому собі. А на закінчення подивіться коротке відео як правильно зробити форму нігтів в домашніх умовах - невеличкий майстер клас від дівчини любителя.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити