Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Яскравий весняний манікюр

Давно минули ті часи, коли колір лаку на нігтях повинен був гармоніювати з кольором губної помади або сукні. Зараз манікюр - це окремий жанр. І тільки від вашої фантазії, віянь моди і настрої залежить те, яким він буде. Тепер нігті стали майже самостійним аксесуаром. Модні тренди весни знову висувають свої вимоги до манікюру.Весна почалася зі Всесвітнього дня кота. Для того, щоб в собі підтримувати весняний настрій, пропонуємо вам прикрасити свої нігті зображеннями кішок і котів. Намальовані кішечки на нігтях виглядають дуже мило і весело. Ви можете малювати як котячу розфарбовування, так і саму кішку. На цьому відео ви побачите, як зробити дизайн нігтів в стилі «Вогняна кішечка».

Матеріали для роботи: кисті для дизайну, акрилові фарби, золота фольга. Такий манікюр можна робити на гелевих нігтях, акрилових і на тіпсах.

Крок один.
Покриваємо нігті безбарвним лаком і наносимо пензликом на них золоту фольгу. Підсушуємо і знову покриваємо лаком.

Крок два.
Кольоровим гелем оранжевого кольору малюємо косі лінії на нігтях, при цьому не зачіпаючи повністю золоту фольгу. Підсушуємо і знову покриваємо прозорим лаком і знову сушимо. Потім дрібної і м'якою пилочкою для нігтів прибираємо всі нерівності і шорсткості. Протираємо все Skrub Fresh і наносимо верхнє покриття UV Brisa Gloss.

Крок три.
Чорними акриловими фарбами і пензлем «короткий волосок» малюємо кішечку і покриваємо всі верхнім покриттям Super Shiney.

І все, яскравий весняний манікюр готовий!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити