Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Малювання на нігтях

Ви перебуваєте в пошуку - як надати небудь надзвичайне до свого зовнішнього вигляду? Завершеність Вашому вечірнього туалету допоможе додати нейл-арт, а також додати трохи творчих рисок одязі на кожен день. Безумовно, більш детальні малюнки, все ж, залишаються професіоналам, але є багато прийомів, які можна виконати в домашніх умовах. Ви власноруч зможете створити дизайн нігтів, якого ні в кого більше не буде, і він вийде досить яскравий, а для цього всього лише необхідно дещиця терпіння і практики.

 

Малювання на нігтях. Пункт 1.

Для початку необхідно переконатися, що формі Ваших нігтів потрібна корекція. У разі, якщо Вашим нігтям корекція, все-таки необхідна, то, дотримуючись наших порад, Ваші нігті будуть виглядати красивими і здоровими. Наявність манікюру зовсім не є обов'язковою умовою для творчості, але, незважаючи на це, нігті необхідно вичистити і рівно підпиляти.

Малювання на нігтях. Пункт 2.

Не зробить помилку при виборі засобів. Зараз вибір кольорових лаків та покриттів дуже великий, але рішення залишається прийняти тільки Вам. Не треба боятися експериментів з товарами різних марок, шукайте ту, що підійде саме Вам. Варто обов'язково спробувати акрилові фарби, так як виглядають вони чудово, а їх вартість в значній мірі дешевше, ніж у спеціальних лаків для нігтів. Так само перед Вами постане питання про підбір відповідних інструментів для того, щоб наносити малюнки. Можна зупинити свій вибір на професійному наборі, який включає в себе кілька пензликів, якими наносять покриття, лінії і точки, але можна й імпровізувати. Наприклад, шпилькою або зубочисткою можна наносити дрібні кольорові точки так само добре, як і з допомогою професійних пензликів. Необхідно пам'ятати, що створенням малюнків можна займатися як на природних нігтях, так і на штучних, від вибору яких і, правда, очі розбігаються. Ну, а, мабуть, саме основне - завжди тримати під рукою розчин ацетону і пензлик невеликих розмірів або ж ватяну паличку, щоб можна було видалити при необхідності все зайве.

Малювання на нігтях. Пункт 3.

Не треба боятися нових ідей. Дана стаття - гарний початок, але якщо Ваша фантазія не має здатності бурхливо розігратися і запропонувати що-небудь нове або ж Вас просто цікавлять деталі техніки, то настав час проходити курс з малювання на нігтях в прилеглому салоні. Всього пару годин з майстром-професіоналом і навички, які Ви придбаєте, замінять роки практики! Цілком можливо, що Вашій опорою стане спеціальна література, яку можна взяти в бібліотеці або придбати в книжковому магазині. Навіть в Інтернеті можна роздобути безліч чудових ідей. Є такі сайти, де як майстра своєї справи, так і новачки спілкуються і показують власні нові роботи.

Малювання на нігтях. Пункт 4.

Приготуйте все, що необхідно для роботи. Зрозуміло, що для створення дизайну нігтів потрібно терпіння, але лаки, які мають здатність швидко сохнути, допомагають в значній економії часу. Тому, перш, ніж почати, переконайтеся, що у Вас під рукою є все необхідне.

Малювання на нігтях. Пункт 5.

Спочатку необхідно нанести базу. Ніби художник, Ви займаєтеся створенням полотна, де будете малювати. Залежно від того, який результат Ви хочете отримати, можна наносити як покриття нейтрального кольору - прозоре або бежевого, білого, світло-рожевого кольору, так можливий і більш насичений відтінок. А бути може, Ви захочете розділити ніготь на кілька кольорів. Для того, щоб зміцнити нігті і додати покриттю вид більшої завершеності, лак нанесіть в два шари. Перед тим, як нанести малюнок, переконайтеся в тому, що Ваше покриття виконано акуратно і добре його висушіть.

Малювання на нігтях. Пункт 6.

Робіть малюнок поверх базового покриття. Пензлик або інший інструмент макайте в лак таким чином, щоб шар лаку на ньому був розподілений рівномірно. Якщо ж на пензлику недостатня кількість лаку, надлишок лаку або грудочки, то Вам важче буде зробити лінії рівномірними і чіткими. Нехай Ваші малюнки будуть мати простий вигляд. Нейл-арт являє собою самий справжній політ фантазії, яка створює абстрактні форми або картинки, але немає необхідності перевантажувати малюнок. Адже саме простий і невигадливий дизайн в підсумку виявляється найкрасивішим. Та й починати краще з того, що у Вас має неодмінно вийти.

Малювання на нігтях. Пункт 7.

Після цього нанесіть закріплювач. Важливим є нанесення шару прозорого покриття з акрилу, після того, як висохне малюнок, воно захистів нігті і з успіхом завершену Вами роботу.

Малювання на нігтях. Пункт 8.

Проявляйте турботу про своїх нігтях. Шар прозорого лаку наносите кожні 2-3 дні для того, щоб зберігався малюнок і для додання нігтям блиску. Пам'ятайте і про олію для кутикули. З нігтями необхідно звертатися дбайливо: коли працюєте по дому або в саду, надягайте рукавички, все те, що може завдати шкоди Вашим нігтям, робіть акуратно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити