Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Робимо красиві нігті

Зараз нікого не здивуєш різнокольоровими нігтями, і не є таємницею, що красиві нігті в купе з доглянутими руками, мають здатність до того, щоб творити з настроєм справжні дива.

У наступаючому році підтримується напрям нейл-арту (прикраса нігтів, дизайн) та вітається сплеск Вашої бурхливої фантазії. Ну, а для того, щоб Ваші фантазії мали можливість втілення в реальність, в першу чергу Вам знадобляться певні знання, пара-трійка пляшечок з кольоровим лаком для нігтів, тонка пензлик (для білка, акварелі, колонок, "0").Перше, що потрібно зробити - зайнятися тренуванням руки. Це потрібно у зв'язку з тим, що для розпису нігтів потрібно не стільки складне устаткування, скільки вміння малювати, зі смаком підбираючи кольорові гами і композиційне мислення. Адже це запорука того, що у Вас будуть гарні нігті.

Два останні пункти - це питання безпосередньо Вашої інтуїції і смаку. А натренувати руку, зробивши її більш твердої, навчивши її робити руху без ривків, більш плавно і впевнено, це може зробити кожен.

Починайте тренування з прописів. Так, Ви не помилилися! Як колись у школі в 1-му класі. Адже щоб у Вас були гарні нігті, доведеться багато чого згадати.

Дуже важливим є вміння, що полягає в красивому розташуванні лінії малюнка в невеликому обсязі пластини нігтя. Це вміння, У свою чергу, майже не можливо без здатності, яка укладена в тому, щоб плавно робити вигини ліній. Тому у вас є прекрасна можливість потренувати руку. Завівши собі зошит - малюйте якомога більше. Спочатку крупніше, з кожним разом намагаючись малювати все дрібніше.

У домашніх умовах також можливе зробити дороге і складне прикраса нігтів. Красиві нігті також вимагають цього. Але має сенс стежити за виставками косметики тим, хто бажає спеціалізуватися в питанні прикраси нігтів, тому що саме на цих виставках в широкому ракурсі представлений як необхідний для цього інвентар, так і інформація про курси з навчання нейл-арту.

Для того, щоб виконати малюнок на нігті, робити роботу потрібно дуже швидко, тому що малюнок наноситься від початку до кінця не в один момент. Тому для цього перед Вами повинні стояти пляшечки з лаками (ковпачки обов'язково повинні бути отвінчени), з правого боку нехай лежать зубочистки і пензлик, також під рукою потрібно мати серветку ганчіркову або з паперу, щоб мати можливість витерти кінчик зубочистки або кисть під час роботи.

Існує 3 основних техніки, як зробити гарні нігті: техніка в стилі "олійного живопису", виконувана по мокрому, сирому шару лаку тонкою голкою або пензликом; техніка в стилі "графіка", виконувана по добре просушеної основі лаку (фону). А техніка розпису в стилі "трафарет" наноситься за допомогою спеціального складного пристосування, яке схоже на аерограф, і спеціальних лаків, розпорошуються за допомогою наконечників.

Ще в нейл-арті використовують наклейки, брелоки, перекладні картинки, стрази, а також змішані техніки.

Можна спробувати зробити красиві нігті простим малюнком у стилі "олійний живопис": для цього нанесіть на ніготь два шари лаку кольором, який буде основою малюнка. Відразу ж зверху поставте контрастним лаком краплі, потім прокреслите їх голкою або пензлем. Зробіть на малюнку прикраса у вигляді блискіток, а потім, коли просохне, обов'язково зробіть покриття закрепителем або безбарвним лаком.

Основне в цій роботі полягає в підборі кольорової гами для розпису. Чудово, якщо в малюнку будуть присутні матові і перламутрові лаки одного кольору. Приміром, на золотисто-бронзовому тлі - краплі білого кольору і темно коричневий колір матового лаку. Або ж: використовуйте синій, блакитний, білий лак + лак з блискітками і закріплювач. Ваш вечірнє вбрання використовуйте як підказки. Надзвичайно добре виглядатимуть гарні нігті, колір яких поєднується з сукнею. І ще один момент: не використовуйте у роботі лаки, які мають властивість до швидкого засихання - це доставляють малюнку перешкоди. Лаки, які стоять зовсім дешево, теж не придатні, тому що вони "пливуть" і колір не тримають.

Ще в цій процедурі важливим є дуже добре просушенная розпис. Треба бути готовими до того, що протягом години, а може бути, і більше, Вам не доведеться працювати руками. Тому все необхідне постарайтеся зробити завчасно.

У тому випадку, якщо Ви все зробите правильно і, добре просушивши свою роботу, то лак з малюнком протримається на Ваших нігтях від 1,5 до 2-х тижнів! Не віриться? Так спробуйте ж прямо зараз, не відкладаючи в довгий ящик! І у Вас будуть найкрасивіші нігті!

Додати коментар


Захисний код
Оновити