Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Лампа для нігтів

Найголовнішим інструментом фахівця з нарощування нігтів є ультрафіолетова лампа, а саме коли нарощування здійснюється за допомогою гелю.

Головне призначення ультрафіолетової лампи в косметології це сушіння гелю. І швидкість перетворення гелю в твердий матеріал безпосередньо залежить від потужності самої лампи для нігтів. У наш час є багато різновидів ультрафіолетових ламп, існують, наприклад, лампи з різним обсягом, зі столиком і без нього. Бувають також лампи з вентилятором. А ще вони відрізняються по потужності.Ультрафіолетова лампа для нігтів, що має високу потужність, при сушінні гелю, надає клієнтові не дуже приємні відчуття, схожі на печіння. Для того щоб сушіння проходило більш комфортно для клієнта, до лампи встановлюється вентилятор. Вентилятор у свою чергу обдуває руку і нігті, зокрема, легким потоком повітря. Тим самим знімає з клієнта неприємні відчуття печіння. Кожна ультрафіолетова лампа для нігтів в комплекті має інструкцію з експлуатації, раджу дотримуватися написаного в ній.

Гель має здатність перетворюватися на твердий матеріал тільки при впливі на нього ультрафіолетовими променями. Тому для гелиевого нарощування нігтів обов'язково потрібно така лампа для нігтів.

Для початківців косметологів з нарощування нігтів, підійде не дуже потужна лампа для нігтів в 9 Ватт. Для справжніх професіоналів лампи є з потужністю більше 36 Ватт.

Потужність ультрафіолетової лампи ніяким чином не впливає на якість нарощених нігтів, від неї залежить швидкість сушіння гелю.

Будь-яка лампа для нігтів підійде для будь-якого типу гелю. Марка виробника не грає ніякої ролі.

 

Термін гарантії на будь-яку ультрафіолетову лампу становить півроку.

При манікюрі нігтів на основі акрилу, ультрафіолетова лампа для нігтів використовується найчастіше. Знімати подібний манікюр рекомендується рідинами на масляній основі, у складі яких немає ацетону. Акрилові нігті, при великому бажанні, можна підпилювати не залізні пилочкою для нігтів. Існує нова, вдосконалена технологія нарощування акрилових нігтів. У ній використовується акрил, який не має ніякого запаху.

При використанні цієї технології користуються мономером, який твердне при дії на нього ультрафіолетовими променями. Висновок, при використанні цього методу, як і методу з гелем, використовується ультрафіолетова лампа для нігтів. Такий спосіб дає кращий результат, акрил без запаху стійкіший і міцний ніж звичайний. Додаткову дезінфекцію вашим нігтям надасть все та ж ультрафіолетова лампа. Якщо ви активний, енергійний чоловік, то дана технологія з більш міцними акриловими нігтями підходимо саме вам. Також ця технологія повністю задовольнить дівчат страждають на алергію. Акрил без запаху не викликає алергічних реакцій.

У наш час майже кожна жінка проходила процедуру нарощування нігтів. Цю процедуру просто неможливо уявити без використання ультрафіолетової лампи. При нарощуванні нігтів за допомогою спеціального гелю цими лампами проводиться сушіння гелю. При якій він перетворюється на твердий матеріал.

Якщо ви в домашніх умовах проводите процедуру нарощування нігтів на гелевою основі, вам цілком підійде невелика за розмірами і за потужністю ультрафіолетова лампа для нігтів.

Якщо ж ви справжній професіонал у сфері нарощування та моделювання нігтів, то вам потрібно придбати ультрафіолетову лампу великої потужності. У комплекті з такою лампою є спеціальний вентилятор, що не дає шкірі клієнта перегріється. Також в комплекті до такій лампі є спеціальний таймер, який полегшує роботу з засеканія часу проходження процедури. І, найголовніше, більш потужні ультрафіолетові лампи для нігтів прискорюють процес застигання гелю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити