Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Біле на нігтях

Дзеркалом здоров'я людського організму, крім волосся і шкіри, також є нігті. Як тільки нашому організму не по собі, йому потрібно дати про це знати своєму господареві. Як це зробити? А робить він це за допомогою все тих же волосся, шкіри, нігтів. Структура нігтя закладена нам генетично, відкоригувати його форму, склад дуже складно. Легше просто правильно стежити за нігтями, зміцнювати їх структуру, берегти від фізичного травмування.Але, дещо залишиться під вашому контролем. Це колір, здоровий блиск вашого нігтя. Із зникненням доброго здоров'я, зникає і здоровий колір нігтя. Якщо ви побачили у себе на нігті великі чи маленькі плями, що виникли, здавалося б, нізвідки, - пора прислухатися до покликом про допомогу вашого організму.

Виниклі нізвідки «біле» на нігтях може вплинути на вашу самовпевненість. Адже «воно» погано позначається на вигляді нігтя, надає йому хворобливу зовнішність. Звичайно ж, це можна легко виправити. Просто трохи помінявши свій стиль на агресивний, і почати фарбувати свої нігті в темні тони лаку, або навіть в чорний. Адже під світлим лаком «біле» на нігтях буде не видно. Але чим сильніше і довше ви не будете звертати увагу на проблему організму, тим яскравіше і яскравіше він буде нагадувати про неї.

Побачивши біле на нігтях, будь-який фахівець скаже вам, що у вашому організмі не все так добре, як здається на перший погляд. Але сказати, що саме служить причиною появи плям, що турбує організм, вам не скаже жоден експерт, жодна розумна книжка не розшифрує це. Причин появи білого на нігтях може бути багато, кожен організм - особливий, що володіє індивідуальними здібностями. Якщо вам самим вдасться розгадати його «побажання», це дуже добре. Але якщо нічого не виходить, не затягуйте, проведіть докладне обстеження свого організму.

«Біле» на нігтях може служити причиною недостатньої кількості мінералів і вітамінів у вашому організмі, порушення процесу метаболізму.

Точніше навіть буде сказано, що появи плям пов'язано з дисбалансом вітамінів і мінералів. Адже деякі лікарі стверджують, що поява білого на нігтях може бути пов'язано з надмірною кількістю деяких вітамінів і мінералів в готельних місцях організму. Недостатня кількість так званих вітамінів краси, це вітаміни А, С, Е, теж часто є причиною висипання на нігтях. На багатьох семінарах, присвячених саме цій проблемі, велика кількість вчених зійшлися на думці, що причиною цяточок на нігтях рук і ніг є нестача цинку в організмі страждає людини.

Одне ясно точно, найбільш поширеною причиною білого на нігтях є нестача в організмі яких корисних речовин. Це пояснює «біле» на нігтях у дітей. Адже при рості і розвитку дитячого організму, обмін речовин ще нестабільний і повністю не встановлений.

Біле на нігтях може з'явитися через проблеми з серцево-судинною системою. Адже постійні стреси, порушена нервова система і підвищена збудливість, сьогодні зустрічаються на кожному кроці. Якщо ви пройшли всі можливі огляди, здали десятки аналізів і вам кажуть, що з вашим організмом все добре, задумайтеся, адже причиною може бути спосіб вашого життя, постійні стреси на роботі і вдома, постійна дратівливість і мінливий настрій. Іншими словами - проблеми з нервово-судинною системою. Приймайте якісь заходи, адже з часом організм може змінити легкі позиви про допомогу на гучний крик з луною по всьому тілу.

Найголовніше, ви повинні зрозуміти, що якщо раптом у Вас з'явилося «біле» на нігтях, вам не потрібно користуватися косметичними диво-засобами, не потрібно влаштовувати ванночки для нігтів, мазати їх різноманітними кремами і т.п. Потрібно лікувати причину прояви цвітіння нігтів, а вона таїться всередині організму!

Додати коментар


Захисний код
Оновити