Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Засоби для нігтів

Для того, щоб ваші нігті залишалися завжди здоровими, щоб вони росли швидко і безболісно, щоб ви не замислювалися про нарощування і залишалися з натуральними нігтями, - для всього цього розроблені спеціальні засоби для нігтів. Існує спеціально розроблена програма для гарантування вашого успіху. Не замислюючись, користуйтеся всілякими засобами для зростання здорових, натуральних нігтів.

Нігті у вас будуть не тільки більш здоровими і красивими, вони придбають і збережуть надовго свою міцність.Існує величезна кількість різноманітних засобів для нігтів, але серед них усіх особливу уваги слід приділити різноманітним зміцнює і відновлює препаратів. Такі засоби для нігтів, найчастіше, містять шовкові протеїни, які в свою чергу дуже добре зволожують ніготь і зміцнюють нігтьову пластину. Якщо ви знайшли засіб для нігтів, у складі якого немає таких речовин як толуен, камфора (це шкідливі речовини), то такий засіб можна з упевненістю використовувати після носіння нарощених нігтів. Засоби для нігтів, що містять у своїй основі кіслородопоглащающіе молекули дуже ефективно допоможуть вам у вирішенні проблеми недостатньої пружності та еластичності нігтя. Є ще деякі компоненти, що входять до складу препаратів: алауновие солі, формальдегід. Ці компоненти дуже добре ущільнюють нігтьову пластину і є менш аллергітічнимі, ніж багато інших компоненти з подібною дією.

 

Майте на увазі, що всі засоби для нігтів, службовці для відновлення структури вашого нігтя, повинні містити в своєму складі вітамін В5, кальцій і різноманітні речовини, які входять в структуру самого нігтя. Як окремо так і разом, можна використовувати засоби для нігтів, відновляє і зміцнюють структуру вашої нігтьової пластини. Курс відновлення і зміцнення нігтів, як правило, триває приблизно 21 день. Знімати використовуваний для лікування склад з нігтя рекомендується один раз на три дні. Використовуйте рідину для зняття лаку, яка не сушить ніготь і в своєму складі має каратин, вітамін Е, кальцій. Як і при інших системах лікування, ця система вимагає перерви. Він повинен триває від 1 місяця до 3, в залежності від рівня складності захворювання нігтя. Якщо ви хочете використовувати ці засоби для нігтів в якості профілактики, то рекомендується раз на три місяці, по черзі, протягом 10 днів використовувати кошти для відновлення і зміцнення структури нігтя.

Як би не старалися косметологи, які б ефективні засоби для нігтів вони не випускали, повернути початкове здоров'я і красу вашим рукам у них не вийде. За допомогою косметичних засобів можливо лише поліпшити зовнішній вигляд вашого нігтя, але ні в якому випадку не вийде зменшити його ламкість. Єдиний спосіб повернути нігтям їх первісне здоров'я і еластичність - це правильне харчування. Їжте їжу багату на вітаміни, особливо для нігтів корисні вітаміни груп А, Е, насичену кальцієм та іншими корисними речовинами.

Якщо ви поєднуєте домашні засоби для нігтів з професійним доглядом за ними, то результат, безумовно, буде більш дієвий.

Навіть якщо ви прямуєте всім правилам домашнього догляду за нігтями, наносите живильні і зміцнюють маски, цього все одно недостатньо для правильного догляду за нігтями. Щоб живильні засоби для нігтів краще усмоктувалися в шкіру біля нігтів і в самі нігті, потрібно періодично відвідувати салон краси для професійного манікюру. Крім всього цього потрібно повністю дотримуватися всі інструкції із застосування препаратів для нігтів в домашніх умовах. Якщо ви очікуєте хороших результатів, то система лікування і відновлення нігтів повинна дотримуватися цілком. Узагальнити всі кошти та їх можливості легко, а от як на практиці вибрати правильний засіб для нігтів? Найменш продуктивним засобом виявилися олівці. Частина поживних речовин, що містяться в ньому, просто фільтруються, проходячи через стрижень. Краще використовувати різноманітні флакончики або піпетки з поживними речовинами для ваших нігтів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити