Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Короткі нігті

Побачивши руки і нігті людини, можна багато що про нього дізнатися, дізнатися про його звички, бажаннях, характері, про його можливості, плани, долі. Особливо багато інформації розповідають нігті людям, яких називають хірології. Хірології - це люди, що займається вивченням ліній на руках і нігтів для передбачення подальшої долі їх власника. Вони бачать і розуміють зв'язку між лініями рук і моральними, фізичними та духовними характеристиками людини.Люди, які вивчають астрологію, хіромантію знайдуть багато спільного з цими науками у вченні хірології. Але в самій хірології є такі навчання, подібних яким не існує ні в якій науці. Справжній хірології може в точності розповісти про вдачу людини, про його схильностях, звичках просто побачивши нігті, оцінивши їх форму, колір, ступінь доглянутості.

Навчаннями в хірології доведено, що люди, які мають короткі нігті, часто дуже чутливі і недовірливі. У справі вони показують себе дуже рішучими, схильними до критики і великому самоконтролю, дуже відповідальні і на 101% виконують поставлені перед ними завдання.

Ті, у кого короткі нігті, можуть бути дуже запальними, агресивними, готовими виспарівать свою думку до кінця, навіть якщо доведеться битися.

Люди, яким дуже важко навчається, точніше запам'ятовувати нову інформацію, практично завжди мають товсті пальці і короткі нігті.

Але будь-які недоліки в зовнішності можна з легкістю приховати за допомогою нескладних секретів.

Ця стаття розповість читачам, як прикрасити некрасиві нігті, як візуально збільшити короткі нігті як впорається з їх недоліками. Звичайно, простіше просто наростити нігті, на них і місця для малюнків більше і доглядати за ними потрібно не так ретельно, як за своїми. Але на сьогоднішній день стало відомо про заподіюваному шкоду нарощених нігтів і багато жінок віддали перевагу лікуванню своїх нігтів, а не постійного нарощування акрилових.

Спочатку потрібно вирішити від яких недоліків ви хочете позбутися.

1. Візуально подовжити ваші нігті.

2. Зробити більш вузькими широкі і короткі нігті.

3. На нігтях з неправильною формою зробити більш паралельними бічні лінії.

4. Зробити плоскі нігті більш опуклими.


Як візуально подовжити короткі нігті?

Візуально подовжити нігті Ви зможете, використовуючи яскраві, але темні лаки. Найчастіше жінки роблять зовсім навпаки, тим самим ще більше зменшують свої і так короткі нігті. Особливо ефективний в цих цілях, дуже полюбився жінкам, перламутровий колір лаку.

Значно довше нігтьова пластина здається тоді, коли в малюнку, якої завдають на короткі нігті, немає горизонтальних ліній. Вертикальні лінії візуально подовжують ніготь, тому ретельно вибирайте малюнок, щоб він допомагав приховувати ваші недоліки, а не навпаки, показував їх ще яскравішими.

Є ще один дуже підходящий варіант для тих, у кого короткі нігті. Це френч. Білий кінчик на вашому нігті візуально подовжить його, особливо якщо лінію посмішки перенести ближче до основи нігтя. Кордон же можна прикрасити невеликим елегантним малюнком.

Також дуже ефективно приховує недолік коротких нігтів елемент французького манікюру - кутовий френч.

Потрібно запам'ятати, ЩО не можна робити у випадку, якщо у Вас короткі нігті:

- Ширшими нігті здаються, коли вони повністю зафарбовані. Не слід замальовувати всю площину нігтя. Потрібно залишити нігтьову пластину відсотків на 30 порожньою.

- Маленький, витончений малюнок уздовж нігтьової пластини дуже добре прикриє ваш недолік, але пам'ятайте: у ньому не повинно бути присутнім горизонтальних ліній поперек нігтя.

Дуже красиво і акуратно виглядає нігтик, малюнок на якому трохи зміщений в бік.

Слід враховувати форму нігтів, коли вибираєш малюнок і спосіб нанесення малюнка на ніготь. Щоб візуально зробити короткі нігті трохи більше, потрібно повністю зафарбувати малюнком ніготь. Вибраний колір грає не меншу роль у вирішенні проблем некрасивих нігтів:

Блискучий, темний - візуально подовжує ніготь.

Світлий, тьмяний - значно вкоротить ваш ніготь

Додати коментар


Захисний код
Оновити