Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Врослий ніготь. лікування

Дуже неприємно і болісно виглядає картина вростання нігтьової пластини (найчастіше великого пальця на нозі) в тіло нігтьового валика. Цей випадок називається вросшим нігтем. Явною ознакою появи врослого нігтя є його симптоми, це постійно зростаючий біль, який посилюється при ходьбі.Справжньою причиною дискомфорту і болю є реакція нігтьового валика на подразнення від зростаючого нігтя. Цей дискомфорт на довгий час може ускладнити вам звичне носіння взуття. У кінцевому результаті вростання нігтя в нігтьову пластину приводить до сильного запаленню і зараження, як нігтьової пластини, так і валика нігтя. Процес гниття під нігтьової пластиною призводить до набряків, кровотеч, потовщенням валика нігтя. Якщо до подібного захворювання відноситься несерйозно, і не вживати жодних заходів для лікування, то все це може перерости в більш серйозне і згубне захворювання. Таке як, наприклад, гангрена. Особливо небезпечно це захворювання для людей з порушеним кровообігом і страждають цукровим діабетом.

Найчастіше врослі нігті зустрічаються навіть у дітей. Найголовнішою і поширеною причиною появи цього захворювання, є неправильне зрізання нігтів. Занадто щільно зрізані краю нігтьової пластини призводять до неправильного росту і вростання нігтя. З цього випливає, що найефективнішою профілактикою подібного захворювання послужить правильне зрізання нігтів, а саме зрізання по контуру квадрата, з трохи закругленою стороною і кутами. Ще однією і теж дуже часто зустрічається причиною врослого нігтя є носіння незручного, невідповідної взуття. Особливо з загостреним кінцем. У такому взутті ніготь просто змушений врізатися, а потім і вростати в нігтьову пластину. Оскільки взуття постійно тисне на нього. Є ще деякі, трохи менше зустрічаються причини прояви врослого нігтя, це може бути плоскостопість або грибки на ступнях і нігтях. У таких випадках нігтьова пластина загортається і врізається у валик нігтя.

Врослий ніготь, лікування за допомогою народної медицини.

 

Якщо ви помітили врослий ніготь на найперших стадіях, коли тільки починається подразнення і свербіж, то вам цілком підійдуть такі методи лікування-профілактики цього захворювання. Для початку потрібно змінити вашу взуття на більш зручну - з широким носком, можна навіть по можливості ходити босоніж або у взутті з відкритим верхом. Таким чином, ви зменшите стороннє тиск на нігтьову пластину. Ще потрібно буде поберегтися від щільного зрізання нігтьової пластини. Найкраще зрізати такий ніготь по прямій лінії і всі кінці ретельно і акуратно підпиляти. Щоб зрізаний ніготь НЕ продовжував врізатися в сам палець. Найчастіше для таких випадків використовують добре заточені (нові) ножиці з прямими, які не кільцеподібними лезами. Для підпилювання нігтів краще використовувати неметалевий пилочку.

Врослий ніготь, лікування за допомогою ванночки. Ванночка повинна бути з теплою, підсоленою водою. Якщо ви хочете вжити заходів профілактики зараження валика нігтя, у ванночку рекомендується додавати марганцівку або фурацилін. Після прийняття ванночки, ніготь робиться більш еластичним - розмокає, також за допомогою ванночки пом'якшиться шкіра навколо нього. Це дасть можливість трохи підняти ніготь, підкласти невеликий шматочок ватки під нього, хоч якось зменшивши цим тиск нігтя. Якщо ж, інфікування нігтьового валика сталося, потрібно звернутися до лікаря. Для лікування можуть бути призначені антибіотики місцевої дії.

Врослий ніготь, - лікування за допомогою консервативного методу.

Щоб уникнути оперативного втручання, для лікування нігтя використовується цілий ряд консервативних методів. Це різноманітні коригувальні деформацію нігтя пристрою. Такими пристроями є спеціальні скоби, різноманітні пружинки, платівки. Зроблені вони можуть бути як з металевих сплавів, так і з пластику. Встановити подібні пристосування можуть в лікарні або це може зробити професійний фахівець з педикюру. Кріпляться вони безпосередньо на деформований ніготь. Розміри у таких пристосувань дуже маленькі, це дає можливість без дискомфорту носити взуття, ходити без неї і навіть займатися спортом. При необхідності вони фарбуються в такий же колір, як колір споживаного лаку. Ефективність таких пристроїв дуже велика. Вони знімають больові відчуття і допомагають хворого нігтя самостійно набувати правильну форму.

Додати коментар


Захисний код
Оновити