Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як правильно стригти нігті

Нігті служать для захисту кінчиків пальців, адже під нігтями знаходяться дуже чутливі зони. Але від них людина не повинна відчувати дискомфорт. До складу поверхні нігтя, на якій зосереджується основна увага при догляді за ними, входить три шари рогових клітин.

Довжина здорового нігтя у будь-якої людини в середньому за один місяць збільшується на два-три міліметри. Так як самий нижній шар нігтьової пластини утворюється в нігтьовому ложі, зростання нігтя відбувається вперед, при цьому, він не відділяється від шкіри. Повністю сформований епідерміс розташовується під вільним краєм нігтя, але через те, що він знаходиться в захищеному положенні, епідерміс залишається м'яким і тонким, тому шкіру тут легко пошкодити.Як обстригати і формувати ніготь правильно?

Обрізку нігтя слід проводити таким чином, щоб він приймав природну форму, тобто форму кінчиків пальців на руках і ногах. Обов'язково потрібно виконувати закруглення нігтів, якщо ж цим нехтувати, а також не очищати грунтовно передні ділянки нігтьового жолобка, створюються дуже сприятливі умови для зростання небезпечних бактерій, розвитку гіперкератозу шкіри в нігтьовому жолобі і вростання нігтя. Часто буває що люди, самостійно закругляя нігті, обрізають їх надто коротко, тоді виникає маса скарг. Довжина нігтя визначається видимим білим обідком.

Щоб обстрічь нігті, користуються спеціальними щипчиками або ножицями. З останніми працювати легше, тому що не потрібно зміна положення руки в процесі стрижки. Слід пам'ятати про те, що і нормальні, і великі нігті обрізаються з використанням тільки кінчиків інструментів. Процедура буде легшою, якщо окремі кроки під час обрізання зробити короткими. У підсумку обрізана поверхня повинна виглядати як гладка рівномірна лінія, у якої відсутні виступаючі краї.

Бувають нігті з більш широкою площею зрощення з нігтьових ложем. Стригти нігті такого типу потрібно дуже обережно. Тому, перш ніж починати стрижку, потрібно уважно розглянути ніготь зверху і спереду. Після цього щипчики нижнім краєм прикладаються без натиску до нижнього краю нігтя, і починається сам процес стрижки. Так виключається пошкодження нігтя і шкіри. Буває, що з боків частина нігтя вдавилася або вросла в нігтьовий жолобок, і кінчиками ножиць туди важко дістати, тоді краще скористатися кутовими щипчиками, які мають пряму різальну кромку.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити