Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Швидке сушіння лаку для нігтів

Трапляється, що потрібно привести себе в порядок дуже швидко, а часу, як завжди, не вистачає.

Звичайно ж, ідеальний стан має бути і в зачіски, і у макіяжу, і у нігтів незалежно від того, збираєтеся ви на ділову зустріч або на побачення. Манікюр має велику важливість в житті жінки - йому потрібна увага і догляд. А коли часу не вистачає, то здається, що для сушки лаку потрібно його просто нереально багато.Але вихід в такій ситуації є, і спізнюватися нікуди вам не доведеться. Існують дуже прості способи й хитрощі, завдяки яким можна зробити так, щоб лак сох досить швидко.

Правильне нанесення лаку для швидкого висихання

1. Щоб сушка лаку зайняла якомога менше часу, нігті потрібно заздалегідь підготувати. Поверхню нігтьової пластини повинна бути знежирена для більш рівного накладання лаку. Крім того, на знежиреної поверхні лак сохне швидко і естетично виглядає більш привабливо.

2. Потрібно пам'ятати про те, що нанесення лаку в десять шарів не потрібно, так він не буде триматися краще. Навпаки, таким чином можна домогтися тільки його відшарування. А щодо висихання можна і не говорити. На ніготь потрібно наносити лак в один-два тонких і акуратних шару.

3. Після того, як нанесений перший шар, потрібно почекати не менше хвилини до нанесення другого шару, завдяки цьому лак висохне швидше, а поверхня нігтя стане рівніше.

Як швидко висушити лак на нігтях: невеликі секрети

A. Є одна маленька хитрість: лак до його використання на третину години помістити в холодильник. Так він насправді сохне набагато швидше.

B. Для швидкого сушіння нігтів можна скористатися звичайним феном для волосся. Але сушка повинна бути обрана холодна, так як за допомогою гарячого фена відбудеться не тільки псування манікюру, але і самих нігтів. А манікюр в підсумку вийде потрісканим і розсиплеться.

C. Крім того, висушити нігті протягом декількох хвилин можна за допомогою холодної води. Якщо нігті побудуть в холодній воді кілька хвилин, манікюр не зіпсується. А якщо холодну воду замінити талої, в яку додані кубики льоду, то шкіра рук буде тонізувати, а кровообіг стане краще. Так можна отримати два в одному: якісний манікюр і грамотний догляд за шкірою рук і нігтями.

Як ми бачимо, існує ряд способів, завдяки яким лак на нігтях буде висушений за більш короткий проміжок часу. Потрібно пробувати, експериментувати і вибирати той, який найбільш підходить саме вам.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити