Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зламався ніготь: що робити

Отже, ви маєте зламаний ніготь, а обрізати його під корінь зовсім не хочеться. Можна скористатися не найскладнішим методом, завдяки якому нігті встигнуть відрости навіть у тому випадку, якщо вони встигли сильно расслоиться. Звичайно ж, склеювання нігтя неможливо. Але цілком можливе створення такої «заплатки», завдяки якій у нігтя з'явиться час для росту.Для проведення ремонту потрібні наступні інструменти:
a) ножиці для манікюру,
b) пінцет,
c) звичайний чотиристоронній брусок для полірування нігтів,
d) спеціальний шовк на клейовій основі для кріплення і ремонту нігтів (Swiss Silk Self-Adhesive Wraps),
e) манікюрний клей, заснований на смолі (IBD Gel Resin).
Пінцет потрібен, щоб працювати було зручніше, адже їм простіше вхопитися за маленьку латочку і пересунути її на місце, яке необхідно.


Потрібно переконатися в тому, що на нігті відсутні забруднення. Його потрібно добре вимити, висушити і протерти рідиною для зняття лаку. Так на ньому точно не залишаться жирові забруднення. Смужки з шовку випускаються в різних розмірах, тому можна буде підібрати саме ту, яка необхідна. Такі смужки можна легко обрізати. Найчастіше, однієї смужки вистачає на ремонт двох-трьох нігтів.


Після наклеювання шматочка шовку на пошкоджений ніготь, його потрібно підрізати трохи більше, ніж довжина нігтя. Не варто хвилюватися про те, що смужка з краю буде не дуже охайної. Все це легко виправляється після застосування гелевого клею. Спочатку нанесіть тонкий шар гелю, який буде підсихати протягом п'яти-десяти хвилин, далі нанесіть другий шар і почекайте, поки він висохне.


Час очікування залежить від товщини нанесеного гелю. Швидше за все, це займе не менше півгодини, а потім можна приступати до полірування. Проклеєний смужка обробляється за допомогою грубої боку бруска для полірування нігтів. Після цього приходить час підрізати смужку шовку точно за розміром, який має ніготь. Далі виконується обробка нігтя за допомогою тонкої поліруючою боку.


Щоб зняти такі «латочки», можна скористатися звичайною рідиною для зняття лаку або стовідсотковим ацетоном. Завдяки останнього засобу зняти можна більш швидко і легко. Для цього ацетоном просочується кульку з вати, накладається на ніготь на кілька секунд, а потім стирається все зайве.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити