Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Врослий ніготь: лікування вдома

Коли вростають нігті - це є патологічним процесом, неприємне початок якого можуть спровокувати різні причини. Дуже часто такий процес відбувається через неправильно або дуже погано зробленого педикюру. Занадто глибоке вирізання краю нігтів вкрай небажано. Можливе пошкодження нігтьової пластини, через що вона починає розростатися.Або може бути травмована шкіра, і в рану потрапити інфекція або грибок. І тоді проблема з вашим нігтем буде точно. У деяких людей врослі нігті часто є спадковим явищем. Але і в такій ситуації наш спосіб допомагає. Також врослі нігті з'являються через вузької незручного взуття або якщо людина страждає від частих травм і ударів пальців.

Спочатку починається невеликий дискомфорт, поступово стає серйозною болем, що виникає при ходьбі. Потім околоногтевой валик починає червоніти й набрякати, а закінчується все абсцесом. Примітно, що захворювання може розвиватися дуже стрімко, буквально протягом одного-двох днів. Далі все закінчується суцільний пульсуючим болем, постійно посилюється. Її можна порівнювати тільки з болем в зубах.

Коли починається нагноєння, багато йдуть до хірурга. Але хірурги в такому випадку найчастіше видаляють ніготь, а це для кожного є травмою - і моральну, і фізичної. Але найчастіше хірургічне втручання застосовувати не слід, а з врослим нігтем можна впоратися завдяки дуже простий і дієвий спосіб. Найкраще їм скористатися, як тільки з'являться перші ознаки, що ніготь починає вростати.

Лікування врослого нігтя будинку

1. Якщо на пальці почався абсцес, процедура буде дуже болючою, так що першою справою потрібно рятування від появи гною. Для цього можна скористатися різними способами: сольові ванночки, перекис водню, мазь Вишневського.

2. А далі все досить просто. За допомогою звичайної абразивної пилки (від краю до самої основи) спиливается середина нігтьової пластини. Спилювати потрібно до тих пір, поки ніготь не стане плоским (а не опуклим) на дотик. Завдяки такій процедурі середина нігтя стає тоншою, ніж її краю. Тепер, коли ніготь буде відростати, його краї будуть підводитися і не так сильно врізатися в шкіру. Достатньо двох-трьох повторень цієї процедури через кожні півтора-два місяці. Цей спосіб дійсно допоможе вилікувати вростання нігтя.

3. Найголовніше, коли ви спилювати нігтьову пластину - не перестаратися. Інакше це може обернутися неприємними хворобливими відчуттями навіть при легкому дотику нігтя. А ще (якщо перестаратися) можлива поява тріщини на вільному краї нігтя. Так що будьте уважні і не перестарайтеся.

4. Час від часу наші ноги страждають від нової вузької взуття, високих підборів і тому подібного. Як тільки знову з'явиться почуття, що буде проблема з нігтями, не варто чекати, поки біль стане зовсім нестерпним. Для впевненості потрібно просто повторити процедуру, і не переживайте - ніготь не врастет.

І на закінчення подивіться і послухайте яке пропонують якщо у вас врослий ніготь лікування вдома відомі лікарі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити