Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Види нігтів

Нігті давно вже стали частиною жіночого образу. Їх зовнішній вигляд і ступінь доглянутості говорять про те, наскільки людина стежить за собою, а також у ряді випадків можуть вказувати на його соціальний статус.

Зараз ідеального зовнішнього вигляду можна добитися як при роботі з натуральними, так і з накладними нігтями. Нижче буде розказано про основні види нігтів.Натуральні нігті.

Головною їх частиною є нігтьова пластина, що складається із з'єднань жирів, білків, вологи і кератину. Найбільше шкоди їм може заподіяти втрата вологи.

При пересиханні ніготь втрачає еластичність і стає досить крихким. Через це відбувається його розтріскування і розшарування.

Негативний вплив на натуральні нігті роблять фактори зовнішнього середовища, такі як спека і холод. Крім цього, на нігті погано впливають хімічні речовини, що входять до складу миючих і чистячих засобів. Так що під час миття посуду слід надягати спеціальні рукавиці.

Для догляду за натуральними нігтями необхідно застосовувати різні масла і лосьйони.

Тіпси.

Так називають пластикові кінчики. За допомогою них можна подовжити нігті. Їх розмір підбирають відповідно до форми пальця. При цьому кінчики при необхідності рівняють пилою. Потім тіпси спеціальним клеєм кріпляться до нігтя. Далі всю їх поверхню заливають спеціальною смолою, після чого виробляють вирівнювання і зверху наносять лак.

Акрилові нігті.

Їх формують із спеціального порошку. Вони подовжують пластину натурального нігтя і зміцнюють її.

На початку процедури за допомогою пилки поверхню нігтя робиться шорсткою, після чого беруть спеціальну заготовку і підганяють її під виступаючу частину нігтя. Далі зверху наноситься знезаражувальний шар. Потім акрил зволожують і наносять на місце з'єднання заготівки і справжнього нігтя. Після висихання пилкою надають нігтю необхідну форму. На закінчення процедури полірують бафом.

Гелеві нігті.

До нігтю кріплять заготовку, а потім шарами наносять акриловий гель. При цьому кожний наступний шар сушиться за допомогою спеціальної ультрафіолетової лампи. Перед нанесенням останнього шару для поліпшення міцності наносять скловолокно.

Накладні нігті.

Найчастіше виготовляють з нейлону або пластику. Пилою або ножицями їм додають нову форму, потім натуральний ніготь по краях змащується клеєм, а накладній зсередини (весь, крім кінчика). Далі накладний ніготь притискають до натурального і тримають протягом декількох хвилин (час залежить від швидкості висихання клею).

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити