Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Проблеми з нігтями

Найбільш часта причина, по якій відбувається зміна виду і форми нігтів - грибкові інфекції.

Тому, якщо ваші нігті придбали потовщену форму і жовтуватий колір, необхідно звернутися до лікаря. За результатами проведених аналізів стане відома причина зміни нігтів.

Якщо з'ясується, що це грибок, то тоді буде необхідно приймати спеціальні, призначені вам лікарем ліки.Якщо ж грибка немає, а ваші нігті зовні змінилися, то це говорить про те, що причину потрібно шукати не в хворобі, а в інших речах, таких як неправильне харчування.

Також причиною зміни нігтів часто є неправильно виконані косметичні процедури - манікюр, педикюр та ін

Крім цього на нігті негативний вплив роблять різні хімічні речовини. Під їх впливом характер ураження нігтів може широко варіюватися. Такі проблеми часто виникають у домогосподарок.

Пошкодження ж пальців на ногах найбільше відбувається у людей, які носять незручне взуття.

За характером пошкоджень нігтів іноді можна визначити захворювання, яке переніс або яким хворіє зараз людина.

Так в ряді випадків на нігті можуть з'являтися лінії "Бо". Вони являють собою поперечні поглиблення на нігті, які виникають внаслідок перенесення людиною якогось важкого інфекційного захворювання або травми пальця. Також вони з'являються при деяких шкірних захворюваннях.

Ще у людей на нігтях можуть з'являтися поперечні смужки лілового кольору. Фахівці називають їх "Мі". Вони говорять про нестачу припливу крові до кінчиків пальців. Ще вони можуть виникнути в результаті того, що проробляє частою процедури манікюру.

Якщо на нігтях з'явилися які-небудь ушкодження, потрібно відразу спробувати встановити їх причину і приступити до лікування, інакше в майбутньому, здавалося б незначна проблема може перейти в патологію.

Для оберігання нігтів від негативних факторів зовнішнього середовища необхідно використовувати спеціальні речовини, такі як масла.

Визначення нестачі поживних речовин по нігтях.

1. Ребристі тонкі нігті говорять про брак заліза в організмі їх господаря.

2. Поява білих плям на нігтьових пластинах вказує на брак цинку.

3. Сильне побіління підстави (ложа) нігтя свідчить про нестачу білка.

4. Розшарування нігтів говорить про необхідність поповнення в організмі лінолевої кислоти.

5. Тонкість і ламкість нігтів вказує на брак в організмі кальцію

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити