Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Маскуємо кола під очима

Під бездоганним макіяжем мається на увазі, що не тільки тіні і губна помада підібрані в тон один одному, але й особа повинна бути ідеально рівного тону, без вад.

Часто вся картина може бути зіпсована колами під очима. І весь макіяж, навіть найідеальніший, буде зіпсований. Що ж зробити, щоб замаскувати кола під очима?Існує спеціальна косметика, яка покликана допомогти нам у цій нелегкій справі: консилери, креми для вік, коректори та хайлайтери. Розберемося з ними докладно, адже у них різний дію.

Крем для повік призначений для профілактичних цілей. У його складі є вітамін К, який бореться з сосудик, які розташовані дуже близько під шкірою. З його допомогою відбувається їх стиснення.

Призначення коректора - висветленіе області під очима. Круги під ними, таким чином, стануть менш помітні.

За допомогою правильного коректора можна не тільки знищити темні кола, але і впоратися з набряками, підживити та зволожити шкіру.

При виборі консілера варто враховувати колір вашого тонального крему. Консилер повинен бути або таким же, або більш світлим, буквально, на один тон. Ніжна шкіра під очима не витримає щільний олівець, тому він повинен бути з ніжною структурою.

Випускаються консилери з декількома квітами. Якщо круги синюватого відтінку, то використовується жовте або бежеве засіб, якщо зеленуватого відтінку - рожеве засіб, а якщо вони надто червоні - консилер повинен бути зеленим.

Якщо шкіра під очима є дуже сухий, то консилер можна наносити за допомогою пальців, злегка постукуючими рухами. При жирній шкірі використовується спонж.

До того ж, якщо використовувати такі рухи, консилер не тільки ретельно розтушуйте, але і шкіра промасажує. Щоб шкіра добре просочилася засобом, воно повинне залишатися в крапельках кілька хвилин, а тільки потім його потрібно розтушувати.

До нанесення консілера шкіра повинна бути покрита зволожуючим кремом для повік. А на тонкий шар коректора наноситься пудра так, щоб не було зрадницького блиску.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити