Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Губи

По губах можна судити про характер людини, стиснуті губи з опущеними кутами або відкриті губи з піднятими кутами говорять про людину з похмурим, замкнутим характером і про людину з веселим оптимістичним характером. Люди повинні контролювати вираз губ, інакше на обличчі можна побачити сліди гніву, розчарування, заклопотаності.

Щоб виглядати красивими, губи вимагають догляду. Вони повинні бути не дуже товстими, що не дуже тонкими, м'якими, природного рожевого кольору. Цього можна досягти не тільки вмілим гримування.У холодну пору губи треба захищати від тріщин і обвітрювання. Тому перед виходом з приміщення губи змащують жирним кремом, припудрюють і наносять губну помаду.

Народним засобом є змазування губ бджолиним медом. Через 15-20 хвилин губи миють і змащують кремом. Також губи можна змащувати огірковим соком, залишаючи його до повного всмоктування.

 

Якщо на губах з'явився герпес, його треба багаторазово змастити спиртом і припудрити.

При користуванні губною помадою необхідно її на ніч усувати ваткою, змоченою туалетним молоком або рослинним маслом, після чого губи миють і змащують жирним кремом.

Вправи для губ:

1. Дуйте витягнутими вперед губами, потім губи розслабте. Повторіть 40 разів.

2. Надійти щоки, вдихнувши глибоко повітря. Видихайте повільно і поступово. Повторіть 20 разів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити