Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Креми

Косметичні креми представляють собою емульсії, що складаються з двох змішуються рідин.

Креми для жирної шкіри обличчя представляють собою емульсії типу масла у воді. Креми для сухої шкіри обличчя - емульсія типу вода в олії. Масло - основа, до складу якої можуть входити найрізноманітніші компоненти: віск бджолиний, спермацет, масло-какао, кашалотового саломас, ланолін, рослинні олії (оливкова, кукурудзяна, соєва), група кісточкових олій - персикове, абрикосове, мигдальне, сливове; гідровані спирти кашалотового жиру, касторове масло, стеарин, парафін, вазелінове масло, вазелін, гліцерин, цстіолан та інКрім жирової основи, водної фази і емульгаторів, в креми як для жирної, так і для сухої шкіри вводять консерванти, віддушки та біологічно активні речовини.

Для догляду за нормальною шкірою обличчя з успіхом застосовують рідкі креми, які чудово очищають від забруднення, оберігають шкіру від обвітрювання і можливого лущення після гігієнічних і сонячних ванн.

 

Спочатку шкіру обличчя очищають лосьйоном, відповідним станом шкіри, або рідким кремом. На обличчя і шию наносять крем, злегка втирають його. Через 20-30 хв невсосавшійся крем видаляють паперовій або марлевою серветкою промокальними рухами.

Креми напівжирні призначені для будь-якої шкіри. Креми відбілюючі призначені для відбілювання, не викликаючи різкого лущення, сприяють лише побледнению пігментовані шкіри. Їх наносять на попередньо очищене обличчя на пігментовані ділянки шкіри на 2-3 години до сну, потім надлишок крему знімають паперовою серветкою. Наступного дня вранці умивають обличчя водою, потім обов'язково наносять фотозахисні крем.

Фотозахисні засоби застосовуються для оберігання шкіри обличчя від впливу сонячних променів і засмаги.

Додати коментар


Захисний код
Оновити