Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Креми для масажу

Креми для масажу полегшують виконання масажу. Вони погано вбираються в шкіру і роблять її гладкою і ковзної. Складаються з жироподібних речовин (рідкий і твердий парафін) і рідких олій.

Для масажу можуть бути використані і жирні живильні креми, до яких попередньо додається трохи рідкого жиру (оливкова або мигдальне масло), для того щоб крем був більш рідким і ковзаючим. Перед масажем шкіра особи повинна бути досить добре очищена.

 

Туалетне молоко являє собою рідкі або молокоподобной емульсії з високим вмістом води і певним відсотком (4-5) жирів. Вони не тільки очищають шкіру, але і живлять, пом'якшують і охолоджують її. У них можуть розчинятися і інші речовини залежно від того, яку дію необхідно їм надати.

 

Туалетне молоко призначене, головним чином, для шкіри обличчя. Приготовляются в основному на стеаринової основі, але містять і інші речовини, наприклад, холестерол, лецитин, вітаміни, гормони, екстракти лікарських речовин і ще ряд інших біологічно активних речовин, які діють як на суху, так і на жирну шкіру.

Додати коментар


Захисний код
Оновити