Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Засоби по догляду за порожниною рота

Зубні порошки - тонко подрібнений хімічний крейда, в який додають 0,7% м'ятного або анісової олії; порошок Особливий, крім крейди, містить 2% питної соди і 1% м'ятного масла.

Зубні пасти також складаються з крейди, у який додають желюючий речовини (наприклад, крохмале-гліцеринове желе), трохи мила або іншого поверхнево-активної речовини для підвищення очищувальних властивостей і активні засоби, що надають лікувально-профілактичну дію при захворюваннях зубів і ясен, а також добре очищають зуби і знищують неприємний запах з рота.


Різні види зубної води (еліксири) представляють собою прозорі і приємно пофарбовані рідини, що містять ефірні масла, екстракти лікарських рослин, пепсин, кислоти, вітаміни та інші речовини зі сприятливим ефектом, що чиниться на слизову рота. Вони сприяють оздоровленню ясен, оберігають їх від кровоточивості, дезінфікують порожнину рота і усувають неприємний запах. Еліксири рекомендуються при сильно розхитаних зубах, коли небажано використання зубної щітки. Використовуються для полоскання рота після їжі (10-15 крапель еліксиру на 100 г води кімнатної температури).

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити