Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Засоби декоративної косметики

Кажуть, що косметичні речовини та приладдя були вперше проведені в Китаї, але самі ранні реліквії були знайдені в єгипетських похованнях, де щітки, гребені, бритви і дзеркала спочивали поруч з іншими особистими речами фараонів. Земля сфінксів також дає нам численні докази. Клеопатра, яка подорожувала по Нілу вгору і вниз на баржі, яскраво розфарбовувала своє тіло і накладала благовонний макіяж на очі.

Наші пращури чистили зуби крейдою (щоб усунути жовтизну), звичайної борошном пудрили свої носи, на губи наносили буряковий сік. У всьому світі дуже широко були поширені духи, їх цінували все.

Аромати були особливо популярні в гаремах Сходу. Вони створювалися з суміші квітів, спецій і розчинялися в олії. Людині ніколи не жилося добре одному, отже, і чоловіки, і жінки пробували усунути зморшки, налаковані або висушити шкіру, подолати неприємні запахи тіла, відбілити зуби і змусити блищати очі, тобто, загалом, намагалися прикрасити те, що, за їх думку, не доробила природа.

Сьогодні ситуація змінилася кардинальним чином, і у нас вже немає необхідності запасатися дарами природи для наведення краси. Навпаки, прилавки парфумерних магазинів просто ломляться від достатку косметичних засобів. Дорогих і не дуже. Вироблених з натуральних компонентів або з їх синтетичних побратимів. І завдання споживача - тобто особисто вас - вибрати саме ту косметику, яка буде вигідно відтіняти всі ваші достоїнства і підкреслювати індивідуальність. Адже сьогодні в моді саме ці характеристики.

 

Якщо говорити про визначеннях, косметичний засіб - це будь-яка речовина, призначене для втирання, вливання, впорскування в організм для очищення, прикраси, привабливості. Сюди відносяться: пудри, губні помади, олівці для брів, вік, вій, рум'яна, тональні крем-пудри, грим, фарби для волосся, брів, вій, лаки та муси для волосся і пр.


Купуючи собі косметику, орієнтуйтеся не тільки на її вартість. Завжди читайте лейбли та етикетки, дотримуйтесь вказівок, прислухайтеся до того, як організм реагує на той чи інший засіб. Якщо продукт не відповідає своєму призначенню, якщо ви відчуваєте дискомфорт або зворотну реакцію, не варто користуватися ним. Зверніться до лікаря, якщо з'явився фізична недуга або аномальне явище, не забудьте на прийом до нього захопити саме засіб. У будь-якому випадку, спробуйте повернути товар в те місце, де ви його придбали, отримайте повернення вартості, свої скарги, по можливості, викладіть в усній або письмовій формі. Бажано довести їх до відома виробника та місцевого відділення Фонду по захисту прав споживача.

Додати коментар


Захисний код
Оновити