Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сяюча шкіра в макіяжі

Як зробити, щоб шкіра була завжди засмаглої, або завжди сяяла?

У всіх відомих марок є кошти, які роблять шкіру блискучою, мерехтливої і засмаглої. Розберемося, що для чого призначене.

Люмінайзери (іллюмінайзери) можна зустріти у формі крему, консілера, пудри, олівця або легкого флюїду.Ці засоби служать для висветленія деяких ділянок на обличчі. У їх складі є частинки, які мають здатність відбиття світла.

Шкіра сяє дуже м'яко. Люмінайзер можна використовувати в денному строгому макіяжі: наноситься під брови, на вилиці, на лоб і на підборіддя.

Хайлайтери дуже схожі з люмінайзерамі. Їх теж випускають у формі пудри, олівця або крему, але їх функція більш глибока - приховування дефектів.

Для маскування нерівностей використовуються ті ж світловідбиваючі частинки. За допомогою хайлайтера створюється свіжий тон на обличчі, не буде темних кіл, але, тим не менш, сяяти шкіра не буде.

Це ж засіб використовується для того, щоб створювати ефект «розкритих очей». Потрібно просто його нанесення під брови, щоб відбулося оптичне збільшення очей. Хайлайтери з різною структурою використовуються в різному макіяжі.

Реально блискучими сяючими засобами є шіммери.

Вони засновані на найдрібніших блискітках, мерехтливих частинках і світловідбивних елементах, в які додані тальк і кольорові пігменти. Такі кошти просто ідеальні для того, щоб використовувати їх на урочистості або вечірки.

Для нанесення засобу у вигляді пудри обов'язково потрібно основа. Саме основне - не допустити занадто великої кількості леліток. Невелику кількість засобу наноситься під брови і на вилиці, під губи і на підборіддя.

За допомогою бронзера на обличчі легко з'являється легкий загар. Він може виглядати як тіні, пудра, масло або крем. Можливе додавання бронзера в крем для тіла в пропорції чотири до одного.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити