Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Пудри

Пудри косметичні являють собою порошкоподібні ароматизовані суміші, що складаються з каоліну, тальку, цінкстеарата, маїсового крохмалю, цинкових, титанових білил, вуглекислого магнію, барвників та ароматизаторів. Для сухої шкіри в пудру вводять пом'якшувальні речовини - гідровані спирти кашалотового жиру, ланолін, спермацет.

Для жирної шкіри, схильної до утворення вугрової висипки, в рецептуру пудр додають танін і борну кислоту. Для фарбування пудр використовують охру, мумію, марси та інші фарби. Випускають пудри порошкоподібні, компактні, у вигляді крему (крем-пудра) і в паперових листочках.Основні кольори пудр: біла, жовтувато-рожева (рашель), рожева, колір засмаги. Кожна з пофарбованих пудр може мати різні відтінки - від світлих до темних. Пудру застосовують з метою додання шкірі обличчя білизни, більш ніжною забарвлення, свіжості, а також для маскування косметичних дефектів шкіри обличчя. Пудра повинна мати тонкий, ніжний, нерезкий запах, легко і рівно лягати на шкіру, щільно прилягати до неї, легко вбирати виділення шкіри і усувати блиск. Пудра захищає шкіру від забруднення і від опромінення ультрафіолетовими променями сонця.

Щоб пудра краще прилипала до шкіри і щоб уникнути висушування шкіри, перед припудрюванням особи на шкіру наноситься тонкий шар денного крему.

 

Колір пудри повинен бути природним, м'якого відтінку. Запах повинен бути ніжним, витонченим.

Обрана пудра повинна за кольором повністю гармоніювати з кольором шкіри.

Пудритися треба пушком або ватним тампоном. Спочатку слід припудрити шию, інакше в порівнянні з особою вона буде здаватися темною.

Особа починають пудрити з скул до щік. Останнім пудрять ніс, інакше ніс напудрівают занадто сильно і він зайве виділяється.

Дрібні зморшки навколо очей і рота пудрять легким поколачиванием пуховки - тоді вони менше помітні.

Надлишки пудри треба видалити ватним тампоном або щіточкою з м'яким довгим волосом. З вій і століття пудру знімають кінчиками пальців, злегка змазаними кремом.

Великий ніс і видатний вперед підборіддя, якщо їх сильно пудрити будуть виділятися на обличчі ще більше, тому їх треба пудрити слабкіше, ніж все обличчя, або припудривать більш темною пудрою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити