Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Губна помада

Губна помада буває гігієнічної без барвників, що призначається для пом'якшення і оберігання слизової оболонки губ від обвітрювання і тріщин, і декоративної, тобто пофарбованої в різні кольори. До складу губних помад входять різні інгредієнти: спермацет, масло парфюмерне, цетиолан, церезин, віск бджолиний, ланолін, віск канделільський, сорбітанолеат, каніфоль, моногліцерид, титанові білила, рицинова олія, олія-какао, гліцерин, барвники та ароматизатори. З барвників у виробництві губних помад використовують: еозин, родамін, еозіновую кислоту, охру, мумію та ін Особам, що страждають хейлітов, рекомендують користуватися тільки гігієнічними, безбарвними губними помадами.Губні помади випускаються у вигляді олівців різних тонів - від безбарвного до темно-вишневого. Губні помади повинні рівномірно і легко наноситися на губи, міцно триматися протягом декількох годин, мати приємний запах і смак.

Залежно від вмісту жирів помади діляться на жирні, напівжирний і сухі. Ступінь жирності помад залежить від співвідношення рідких і твердих речовин, що входять до їх складу. Крім того, виробляються і олівці для окреслення контурів губ. Вони повинні мати колір помади.

Надмірно яскраво нафарбовані губи нерідко надають особі грубий вигляд. Але помірна застосування губної помади, особливо, якщо колір се вміло підібраний з урахуванням особливостей особи, може вдало підкреслити лінію рота.

Крім того, губна помада, що виробляється з високоякісної сировини, оберігає губи від обвітрювання і сприяє швидкому загоєнню тріщин на губах.

 

Добре користуватися, помадою натурального кольору, вона не дає яскравого забарвлення. Її можуть застосовувати жінки різного віку, які прагнуть освіжити колір своїх губ, але не хочуть, щоб вони виглядали нафарбованими.

Застосовуючи губну помаду більш інтенсивних кольорів, треба підбирати її відповідно з віком, кольором обличчя та волосся, а також залежно від кольору сукні та освітлення.

При денному світлі підходить помада червоних тонів, а при звичайному вечірньому освітленні - помада рожевих і лілових тонів.

До темним гладким сукням підходить більш яскрава помада, а до світлих - помада ніжних, менш яскравих відтінків.

Помади морквяних і коралових тонів зазвичай йдуть блондинкам, особливо молодим, а червоні, темно-червоні, коричневі кольори - шатенкам і брюнеткам.

При застосуванні будь-яких помад треба дотримуватися помірності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити