Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Рум'яна

Рум'яна випускають сухі, рідкі, емульсійні і жирні. До складу сухих рум'ян входять тальк, каолін, мумія, охра, косметичні фарбники. Рідкі рум'яна складаються з етилового спирту-ректифікату, гліцерину, води і барвника. Емульсійні рум'яна у вигляді рідких кремів містять стеарин, спермацет, вазелінове масло, буру, воду. До складу жирних рум'ян входять: парфюмерне (вазелінове) масло, церезин, окис цинку, парафін, діетилфталат. У всі рум'яна додають отдушку і барвники. Найбільш часто застосовують барвник еозин.Порошкоподібні рум'яна представляють суміші (пудри), пофарбовані в різні тони. Вживаються як пудри. Накладаються після пудри, у зв'язку з чим вони наносяться легко і більш рівномірно.

Рідкі рум'яна висихають швидко, затримуються добре на поверхні шкіри і важко змиваються. Наносяться шматочком вати, змоченим у рідких рум'янах. Після висихання вкриті рум'янами місця злегка припудрюють.

 

Компактні рум'яна являють собою кольорові пудри, змішані зі клейкою речовиною і потім пресовані. Вживаються як пудри.

Кремоподібні рум'яна так само, як і решта рум'яна проводяться в декількох кольорах: світлі (для блондинок), среднетемние (для шатенок) і темні (для брюнеток). Наносяться на щоки дуже тонким шаром легким втиранням в шкіру шматочком вати. Потім зверху рум'ян наноситься пудра. Рум'яна легко усуваються за допомогою туалетного молока або очищаючого крему.

Рідкі й кремообразние рум'яна можуть бути використані і як помада для губ. Рум'яна (особливо рідкі), що містять червону фарбу еозин, можуть викликати підвищену чутливість (аллергичность) шкіри до сонячних променів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити