Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Правильний підбір аксесуарів для макіяжу

Щоб макіяж був якісним, недостатньо тільки гарною дорогої косметики, важливо також обзавестися спонжем, пушком, пензлики і губками.

Щоб макіяж був рівний і красивий, тональний крем або основа лежали ідеально, буде потрібна допомога саме інструментів, за допомогою тільки пальців тут ніяк не впоратися.

 Губки для макіяжу бувають різними: морськими і латексними. Звичайно ж, вони можуть бути і синтетичними, але у губок такого типу є тільки одна перевага - вони не схильні до впливу бактерій.


Дія морської губки для макіяжу дуже м'яке. Нею наноситься тональний крем. Вбіраніе основи в губку вельми економічно, а шкіра при цьому покривається дуже рівно. Перш, ніж користуватися такою губкою, її слід трохи намочити водою, після чого - віджати.

Латексними губками користуються, коли наносяться різні засоби макіяжу. Квадратної губкою легко виробляти накладення і розтушовування тону навколо носа і очей. Їх використовують для нанесення пудри, тонального крему, маскувальних засобів і рідкого флюїду. Губка може бути як сухий, так і зволоженою.

Крім того, тональні засоби можна наносити за допомогою пуховки. Розрізняють пуховки двох типів: зшиті і склеєні. Вони служать для кращої фіксації тональної основи або пудри і макіяж, таким чином, буде триматися набагато краще.

Спонжем називають зручні подушечки, які дуже схожі з губками. Вони також використовуються для нанесення тону або пудри. Використовуються вологі або сухі. Існують також спонж, якими можна знімати косметику, їх дія дуже м'яке і делікатне.

Правильні пензлика вибрати дуже складно, так як їх дуже багато. Але, за порадою візажистів, краще використовувати натуральні пензлика. Перш за все, при виборі цього аксесуара, потрібно звернути увагу на те, яка довжина і пружність волосків.

Ті, довжина волосків яких перевищує 60 мм, краще використовувати для нанесення пудри. Пензлики, які мають скошені краї, використовують для того, щоб наносити рум'яна. Для нанесення помади використовують пензлик, яка має волоски довжиною 10 мм.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити