Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Три типи макіяжу і коли їх застосовувати

На даний момент виділяють три основних види макіяжу: денний, вечірній та ділової.

Денний - наближений до природних відтінків шкіри.

Вечірній - дуже яскравий. Він допускає будь-які кольори і їх насиченість.Діловий - в коричневих і сірих тонах. Іноді можна додавати й інші кольори, але в невеликих кількостях - як відблиск.

Природно, одяг і прикраси також повинні відповідати стилю.

Денний макіяж доречний будинку. Також з ним можна піти на прогулянку з дітьми або собакою. При цьому надягають просту сорочку і невелика кількість прикрас. Зачіска значення не має.

Сумку вибирають в залежності від місця, куди збираєтеся йти. Єдине «але» - не можна брати сумочку мініатюрного розміру або в діловому стилі. Взуття краще одягнути без підборів або з зовсім маленькими каблучками.

Ні в якому разі не можна йти в денному макіяжі на які-небудь ділові зустрічі. Побачивши сіру і непоказну особистість, ділові партнери навряд чи захочуть мати з такою людиною відносини по бізнесу.

Вечірній макіяж добре підходить для корпоративних прийомів і різних урочистостей. Тут немає ніяких обмежень ні в одязі, ні в достатку дорогоцінних прикрас, ні у високих каблучках, ні в декольте. Однак, якщо з усім цим переборщити, тоді замість стильного зовнішнього вигляду можна отримати звичайну вульгарність. Наприклад, якщо надіти декольте, то необхідно обов'язково закрити ноги.

Діловий макіяж, як випливає з назви, прийнятний для роботи та ділових зустрічей. Одяг до такого макіяжу слід вибирати відповідно до прийнятого дрес-коду діяльності.

Є кілька прийнятих всіма правил.

1. Декольте повинно бути до рівня грудей. Потрібно пам'ятати, що глибоке декольте буде упускати в очах опонентів діловий авторитет і надавати зовнішню легковажність. В той же час дуже закрите декольте викликає настороженість. З точки зору психології, це вказує на закритість людини від спілкування. Якщо ж жінка в сорочці, то обов'язково потрібно розстібнути кілька верхніх гудзиків.

2. Довжина спідниці має бути плюс-мінус 10 см від коліна. Міні, в свою чергу, вказує на те, що людина прийшла не на ділову зустріч, а для розваги. Також вона змушує думати опонентів про легковажності та доступності її власниці.

3. Сумку потрібно брати ділову і строгу. У той же час вона повинна бути зручна у використанні. На ній не повинно знаходитися жодних прибамбасів. Всякі брелочки та м'які іграшки потрібно прибрати.

4. Взуття має підходити до решти одязі. Вона не повинна сильно виділятися. Також не варто надягати взуття з високим каблуком.

У будь-якому випадку, завжди і скрізь жінка повинна бути елегантною та сексуальною. Перш ніж приступити до макіяжу, потрібно вибрати колірну гамму, яка допоможе підкреслити достоїнства й сховати недоліки.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити