Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Маски

Бруд, піт, бактерії і жирові залишки швидко заповнюють пори і ставлять вашу шкіру на межу катастрофи. Або почніть кампанію з очищення, або зіткнетеся з нерозв'язними проблемами - пори на світлі темніють і перетворюються на вугри - прищі з темними голівками. Потім під ними продовжують накопичуватися жирові відкладення, пори розширюються. Тепер вже починають діяти бактерії. Потім вугри переростають у акне - ще більш жирне відкладення. У цей момент вже з'являється небезпека ураження більш глибоких тканин, яке може залишити свій слід. Загалом, рішення одне - усунути з пор бруд, прибрати її з поверхні шкіри і почати процедури по спеціальному догляду за шкірою.До таких процедур косметологи всього світу традиційно відносять маски, які не тільки допоможуть вашій шкірі відпочити і відновитися, але і додадуть їй чудовий вигляд.

Маски дуже допомагають, але слід враховувати, що деякі з них сушать, тому необхідно підбирати маску виключно під свій тип шкіри. До речі, для жирної шкіри їх роблять 3 рази на тиждень, для нормальної - 1 раз на тиждень, для сухої - 1 раз на місяць. До комбінованої шкірі треба ставитися відповідно.

Маски накладають завжди тільки на чисте обличчя, уникаючи області очей. Справа в тому, що в області очей практично немає жирових залоз, і немає сенсу піддавати цю область додатковому впливу. Фахівці також радять не тільки не накладати під очі маску, але обов'язково під час цієї процедури вмощувати цю проблемну очну зону легким очним кремом або будь-яким маслом. І ще. Намагайтеся ніколи не розтягувати шкіру навколо очей. Вона взагалі не пружна і швидко лягає складками.


Техніка накладення маски. Змішайте маску до стану кавовій гущі, виконавши всі вказівки за рецептом. Потім знайдіть помазок для гоління або пензлик для рум'ян і нею нанесіть суміш на обличчя і шию. На волосся краще надягти ободок або затягнути їх ззаду, щоб вони не заважали.

Усамітніться і прийміть зручне положення. По можливості засуньте штори і включіть легку музику. Наносите маску пензликом або пальцями кру говими рухами вгору-вниз. Змастіть кремом область під очима. Розслабтеся, ляжте. Ваша голова повинна бути нижче рівня ніг на 5-12 см. Закрийте очі, на кожне віко покладіть скибочку свіжого огірка. Почекайте необхідний час або дочекайтеся мо мента, коли маска застигне. Після цього, не поспішаючи, кілька разів сполосніть обличчя і шию теплою або прохолодною водою.

Після змиву маски можна трохи кінчиками пальців помасажувати шкіру. Причому не роблячи грубих рухів! Адже в підсумку це може призвести до передчасних зморшок. І навіть якщо вам поки тільки 15 років, не варто штучно наближати старість. Вона і так приходить занадто швидко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити