Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Підсушуючі маски

Підсушують маски володіють стягивающим, знежирюючим дією, до їх складу входять біла глина, цинк, тальк, галун, крохмаль, окис, магнію (вуглекисла магнезія). У цю основу додають борну або лимонну кислоту, а при вуграх - сірку, камфору та інші речовини. Підсушують маски показані при жирній, пористій шкірі, схильної до уг ревою висипки;

- Маски з білої глини і тальку. До суміші з білої глини і тальку в рівних частинах (по 5-10 г) додають 1-2 столові ложки прісного молока. Отриману кашку наносять на обличчя на 20 хвилин. Підсушує маски посилюється, якщо вме сто молока використовувати розчин, що складається з 5 г гліцерину, 15 г спирту і 40 г води;- Маска з білої глини, тальку і окису цинку. Змішують 10 г білої глини з 5 г тальку і 3 г окису цинку. Суміш змішують з водою до отримання густої сметани. Маску наносять на обличчя на 10-15 хвилин і знімають за допомогою ватки, змоченою в прохолодній воді;

- Маски з бодяги (прісноводна губка) володіють сильним отшелушивающим, судинорозширювальну дію і застосовуються з метою видалення веснянок, пігментних плям (хлоазм), при лікуванні вугрової висипки, для розсмоктування інфільтратів і синців.

Не рекомендують застосовувати маски з бодяги при дуже сухий, тонкої, легко дратується шкірі, за наявності у жінок навіть незначного росту волосся на шкірі обличчя, при телеангіектазіях, а також при запальних процесах на обличчі.


Для приготування маски порошок бодяги розмішують в розчині перекису водню або в окропі до утворення кашкоподібного маси і через 2-3 хв, коли суміш почне пінитися, ватним тампономее втирають в шкіру обличчя круговими рухами. Суміш бодяги і перекису водню втирають руками в гумових рукавичках. Маска тримається на обличчі 15-20 хв до підсихання, а в цілях розсмоктування інфільтратів при лікуванні вугрової висипки - до 40 хв. Не можна накладати маску на віки. Маску змивають гарячою, а потім теплою водою, після чого обличчя протирають сухою серветкою і припудрюють тальком. Курс лікування - 10-15 масок з інтервалами 3-4 дні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити