Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж без проблем

Макіяж без проблем - мрія будь-якої дівчини. Якщо ви господиня зелених очей можна застосувати даний варіант: перший тонкий мазок - бархатисто - коричневого кольору, над ним - зеленого кольору. Для вій краще застосувати туш коричневого кольору. На верхні повіки нанесіть тіні зеленого кольору і розподіліть їх у напрямку до скронь.

Для зелених очей макіяж без проблем - сірі та платинові

Головне правило макіяжу, для внутрішнього куточка ока тіні повинні бути світліше для зовнішнього темніше, вгорі трохи світліше - внизу трохи темніше.

 

Перед тим як застосувати тіні, макіяж без проблем рекомендує на повіки і навколо очей нанести трохи спеціалізованого крему для повік, трохи почекати, поки він повністю не вбереться, а залишки зняти за допомогою косметичної серветки, закрити очі і злегка припудрити повіки.

Завдяки цьому тіні розподіляться значно рівномірніше і їх колір буде здаватися насыщенее, ще добре було б спочатку покрити повіку світло-коричневими тінями.

Наносити тіні макіяж без проблем вимагає спеціалізованим аплікатором або вологою губкою. Для того, щоб обсяг тіней був в міру, слід поплескати аплікатором по кисті, і змахнути з нього надлишки тіней. При застосуванні губки слід промокнути її o серветку, перед тим як набирати тіні. Маленький нюанс: на вологий аплікатор фарба лягає набагато інтенсивніше.

Про своїх аплікаторах слід піклуватися і час від часу промивати їх водою з милом, оскільки на чистий аплікатор тіні істотно легше беруться і не обсипаються при цьому.

Макіяж без проблем рекомендує починати наносити тіні від середини століття, але ніяк не від внутрішнього кута ока до зовнішнього кута ока інтенсивність тіней обов'язково повинна посилюватися. Ще більш інтенсивно накладають тіні вздовж краю століття. Потім фарбою, яка залишається на аплікаторі, підфарбовують внутрішню частину століття. Не забувайте, що на внутрішньому куточку ока і під бровами повинні бути більш світлі тони.

Для того, щоб зробити розріз очей «котячим», тонку лінію тіней проводять починаючи з верхнього і з нижньої повіки у напрямку косо вгору, окреслюють в даному випадку лише зовнішню третину століття. Таке правило має макіяж без проблем.

Яку б колірну комбінацію ви ні застосовували, тіні слід завжди добре растyшевивать,a перехід від світлих до темних тонів обов'язково повинен бути плавним, розтушовують тіні лише тільки в напрямку вгору, цього вимагає макіяж без проблем.

У разі якщо тіні здаються надмірно яскравими, або ж не вийшло зробити плавний перехід, макіяж без проблем рекомендує злегка припудрити повіки пудрою (безбарвної).До того ж легкий наліт пудри якісно зафіксує їх.

Очі стають виразнішими, якщо застосовують тіні декількох відтінків. Можна пограти і з поєднанням різноманітних кольорів, наприклад, скомбінувати яскраво-рожевий, помаранчевий і жовтий. При цьому макіяж без проблем вимагає щоб кольори плавно переходили один в інший, не виділялися окремо.Виграшними є і теплі природні тони, вони особливо хороші для жінок зрілого віку.

Макіяж без проблем каже, що кремово-білі, рожеві, а також білі тіні застосовують тільки в тих випадках, коли слід зорово «відкрити» очі. В даному випадку їх накладають під брову,але даний прийом більше підходить для вечірнього макіяжу, оскільки днем ​​даний макіяж без проблем виглядає ненатурально.

Важливий атрибут вечірнього макіяжу це тіні з блиском, а ось вдень вони виглядають надто химерно. Мерехтливі сині або бузкові тіні змусять очі просто засвітитися. А з блискучими золотистими,сріблястими і мідними тонами слід бути акуратніше, оскільки вони підкреслюють кожну маленьку зморшку.

Сіруваті й коричневі відтінки тіней часто застосовують для підфарбовування брів, вони допоможуть створити легкий і природний макіяж без проблем.

В нинішній час кожна дівчина бажає бути красивою і виглядати, як зірка. Для того,щоб стати істинною королевою буде потрібно елегантний макіяж без проблем.

Найактуальнішим в нинішній час є саме простий макіяж без проблем. З тієї простої причини, що його створення не займе багато часу, а за рахунок простоти шкіра особи не буде перевантажена декоративною косметикою.

Простий макіяж без проблем необхідний для того,щоб виділити контури обличчя і при цьому не загострювати увагу. Простий макіяж без проблем завдають таким чином, що він фактично не помітний на шкірі, так як для нього застосовують холодні, ніжні або приглушені тони. Грамотний гарний макіяж не займе безлічі часу, а технологія його нанесення проста:

 

  1. Макіяж без проблем. Правило перше. Стандартну рідку основу застосовують для тонування особи.
  2. Макіяж без проблем. Правило друге. Необхідно злегка припудрити обличчя. Акцентуйте пудрою такі частини тіла, як підборіддя, лоб, щоки. Потім можна приступити до Припудрювання носа, але не слід класти багато пудри, оскільки ваш ніс стане надмірно виділятися із загального фону. Завершіть припудривание в області очей, рота і звичайно ж зоні декольте.
  3. Макіяж без проблем. Правило третє. Чудеса макіяжу не в тонах, а в ваших очах. Саме їх ми і слід підкреслювати застосовуючи для цього тіні і олівець. Тіні повинні бути всього лише на пару тонів насиченішим пудри, саме такі і слід застосовувати в макіяжі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити