Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для світлої шкіри

Макіяж для світлої шкіри в даний час вважають справжнім мистецтвом і це абсолютно заслужено. Людям подобається слідувати актуальним тенденціям. Грамотний план дій істотно покращує результат, особливо якщо йдуть не лише віянням моди, але і враховують особливості типу шкіри і кольору волосся. Це дає можливість створити привабливий макіяж, який повністю узгоджений з особливістю шкіри. У даній статті ми розкриємо деякі секрети макіяжу, базуючись на типі шкіри.

 

Макіяж для світлої шкіри і темного волосся.

Люди мають світлу шкіру і темне волосся добре виглядають з насиченими, але при цьому світлими тонами, яскраві кольори їм абсолютно не підходять. Кольору з високою щільністю створять необхідний контраст з шкірою кольору слонової кістки. Світлі тони створюють приємний зоровий ефект і чудово зливаються з кольором вашої шкіри. Можна виконати такий макіяж для світлої шкіри:

Найважливіше, це основа або забарвлене зволожуючий засіб. Застосуйте зволожуючий засіб світлих відтінків, потім необхідно застосувати пудру і рум'яна. Не забудьте видалити надлишки пудри.

Макіяж для світлої шкіри требуект щоб при нанесенні тіней на повіки, можна було застосувати ледь помітний відтінок слонової кістки починаючи від століття і до самих брів. У разі якщо тіні збираються в складках століття, просто розтушуйте їх припомощи ватного тампона. Макіяж для світлої шкіри радить ще додати невелику кількість відтінку мокко на повіку, це буде доречно і привабливо. Застосовуючи цей макіяж ви підкреслите колір власних очей.

Після того, як тіні нанесені, слід збільшити вії застосовуючи туш, якщо у вас достатньо часу, то нанести два шари чорної туші, щоб ідеально обрамити свої очі, виконуючи макіяж для світлої шкіри.

Форма брів дуже важлива у створенні образу, укладіть брови спеціалізованої щіточкою, виконуючи макіяж для світлої шкіри. Якщо ви задоволені результатом, то нанесіть на них лак для волосся, щоб закріпити укладання.

Після цього слід нанести помаду. Підберіть ягідний відтінок, для того, щоб створити бездоганний вигляд, ваша помада повинна триматися тривалий час. Після нанесення одного шару, промокніть губи серветкою і нанесіть ще один шар, і ефект тривати істотно довше. Даний макіяж для світлої шкіри безсумнівно додасть свіжий вигляд.

Застосування макіяжу у відповідності з кольором шкіри

Макіяж для світлої шкіри. Тенденція перша: Персикові рум'яна

Якщо ви маєте світлу шкіру, то підбирайте рум'яна блідого персикового кольору з легким рожевим відтінком.

Для не смаглявою і не блідою гарні рум'яна золотистих відтінків.

У разі якщо ви маєте смагляву шкіру, зупиніть свій вибір на рум'яна персикового кольору з відтінком червоного.

Макіяж для світлої шкіри. Тенденція друга: Рожевий для губ

Якщо ви маєте світлу шкіру, вам підійде блиск ніжного прозорого рожевого кольору. Якщо ваша шкіра бліда не смаглява, то віддайте свою перевагу насиченому рожево-червоному або ягодному відтінку.

Якщо ви маєте смагляву шкіру, то для вас гарний колір яскравою фуксії або рожевий з наявністю кольорового пігменту для того, щоб блиск не виглядав надмірно прозорим.

Макіяж для світлої шкіри. Тенденція третя: Сливовий лак для нігтів

Насичений сливовий тон, виглядає на світлій шкірі просто шикарно.

На тлі смаглявої шкіри добре стане виглядати блідо-ліловий або ж прозорий сливовий.

Для смаглявої шкіри і при цьому не блідою доречний рожево-фіолетовий тон.

Тенденція четверта: Тіні для повік «металік»

Макіяж для світлої шкіри каже, що для світлої шкіри підійдуть прозоро-рожеві тіні або ж сріблясто-блакитні. У разі якщо ви маєте смагляву шкіру, зупиніть вибір на насичених шоколадних тіні з блиском або ж мідно-червоних.

Якщо шкіра не потрапляє у вищевказані категорії, значить, для вас гарні стануть сіро-коричневі або темно-сірі тони з блиском, природно будуть виглядати і тіні кольору золота.

Макіяж для світлої шкіри. П'ята тенденція: Контур для очей

Ніжно-золотий або ж карамельний контур хороший лише для світлої шкіри.

Для не блідою і не дуже смаглявої шкіри доречний бронзовий або ж шоколадний тон. Мідний відтінок буде красиво відтіняти очі і додасть свіжості якщо ви володарка смаглявої шкіри.

Додати коментар


Захисний код
Оновити