Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Матуюча пудра для жирної шкіри

Матуюча пудра для жирної шкіри допоможе приховати недоліки шкіри. Напевно немає такої жінки, яка не хотіла б, щоб добре виглядати в будь-який час дня і ночі незважаючи на погоду.

У зимовий період нас турбує те, що шкіра має вологий вигляд, ніби особа тільки що вмили. Влітку ми бажаємо щоб шкіра була матовою і гладкою. Але якщо день спекотний і особа спітніє, то сальні залози почнуть інтенсивно продукувати секрет, який зіпсує навіть досконалий макіяж і він вже не зможе зробити потрібний ефект. В даному випадку виглядати привабливо неймовірно складно, і швидше за все вийде зробити не дуже приємне враження.

 

Саме в даному випадку найкращим чином вам допоможе основа косметика, приміром, матуюча пудра для жирної шкіри. Вона дозволяє приховати дефекти і зробити шкіру рівною і гладкою, а крім того усунути блиск.

Найбільшою актуальністю матуюча пудра для жирної шкіри користується саме в літній час або тоді, коли треба виглядати бездоганно при відео або фотозйомки.

Доречно в таких випадках застосовувати матуючим пудру, оскільки вона чудово вбирає піт і секрет сальних залоз. Цю пудру завжди можна взяти з собою, оскільки вона може допомогти жінкам, які мають нормальний тип шкіри. У переважній більшості випадків ця пудра розсипчаста і займає мінімум місця в сумочці.

Серед видів пудри, за допомогою яких можна досягти матового ефекту виділяють: розсипну і компактну. Так як матуюча пудра для жирної шкіри займає мінімум місця, її можна застосовувати у будь-який час.

Пудру зручно застосовувати в домашніх умовах, краще накладати її широкої пензлем, рівномірно розподіляючи по шкірі.

Як досягається ефект матовості

Коли застосовується матуюча пудра для жирної шкіри, що входять в її зміст компоненти впливають на пори шкірного покриву знижуючи продукування поту і жиру. У переважній більшості випадків пудра складається з таких компонентів: каолін, цинк, двоокис титану, саліцилова кислота, тальк, слюда, магнезія і різні синтетичні мікрочастинки. Ці складові елементи допомагають пудрі надавати шкірі матовість і вбирати різноманітні її виділення. Слід так само відзначити такі якості пудри, як здатність захищати шкіру від ультрафіолету і антибактеріальну водействие, але лише за умови, що пудра являетсякачественной.

Не повинна використовуватися матуюча пудра для жирної шкіри, оскільки кукурудзяний крохмаль і рисове борошно, наявні в її складі, закупорюють пори, що призводить до надмірної сухості.

У разі сухої шкіри зовнішній вигляд точно не покращиться, а стане гірше, при цьому з'являться нові несподівані проблеми зі шкірою особи.

Однак, на прилавках магазинів все рідше з'являється пудра з застарілими компонентами, а пудра, виконана з якісних інгредієнтів, впевнено займає лідируючі позиції в косметичці жінок, покращуючи загальний стан шкіри і перетворюючись в невід'ємне засіб по догляду.

Мінеральна матуюча пудра для жирної шкіри

В даний час мінеральна пудра користується все більшою актуальністю у жінок, оскільки вона також здатна створювати матовий ефект, точно як і матуюча пудра. Ця пудра, крім того, що має всі необхідні властивості для забезпечення матового ефекту, ще й гіпоалергенна.

Вважають, що мінеральна косметика універсальна за своїми характеристиками і підходить для будь-якого типу шкіри. Незважаючи на це мінеральна пудра в деяких випадках все ж може давати атласний відблиск.

Слід також нагадати про те, що важливо підібрати колір пудри точно в тон шкіри обличчя, в літній період потрібно один відтінок, в зимовий іншого, в іншому випадку колір шкіри може значно відрізнятися від кольору рук і шиї. Кваліфіковані візажисти настійно радить накладати пудру лише при інтенсивному денному освітленні, щоб можна було підібрати найкращий варіант.

Матуюча пудра для жирної шкіри на сьогоднішній день виробляється багатьма іменитими компаніями, тому вибрати відповідну не складе особливої праці.

Розсипна або матуюча компактна пудра для жирної шкіри?

Переважна більшість жінок віддає перевагу саме компактній пудрі, це безпосередньо пов'язано із зручністю застосування, адже вона доречна в будь-якій обстановці і її завжди можна взяти з собою.

Головна перевага розсипчастої пудри полягає в тому, що вона значно більш рівномірно лягає на шкіру, надає бархатистість і повністю усуває небажаний блиск. Ця пудра є відмінним засобом для завершення макіяжу.

Розсипна матуюча пудра для жирної шкіри не провокує алергічні реакції, дозволяє шкірі дихати і абсолютно не забиває пори, у цьому полягає ще одна її перевага. Косметологи настійно радять для нанесення застосовувати кисть, але ніяк не спонж, особливо якщо ви власниця жирної шкіри.

Оскільки розсипна матуюча пудра для жирної шкіри летуча, кисть для нанесення слід брати круглу і широку. Спочатку розсипну пудру наносять на долоню, а після рівномірно розподіляють на щетині кисті, а вже потім на обличчя.

Навіть враховуючи всі вищевказані переваги розсипної пудри більшість жінок все ж воліє застосовувати компактну, оскільки розсипну пудру не можна застосовувати поза домом. Але кваліфіковані косметологи рекомендують придбати дві пудри.

У разі якщо немає можливості придбати розсипну пудру, то краще наносити компактну застосовуючи кисть, так ви зможете домогтися ефекту розсипної пудри, та й до того ж для шкіри так значно краще.

Додати коментар


Захисний код
Оновити