Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Правильна форма брів

Правильна форма брів зробить відкритим особа, красивим погляд. Кожному окремому типу обличчя підходить власна форма брів і це потрібно враховувати надаючи форму своїм бровам.

Більшість власницям круглого обличчя бажають його витягнути. Тому і лінія брів повинна бути вигнута, загострена і обов'язково з високим підйомом.

Але у всьому потрібна міра, тому в разі, якщо брову буде мати вигляд занадто високою дуги, то вона додасть особі удивленности, а великі очі будуть здаватися ще більше.

 

Якщо у вас витягнуте обличчя, то його слід округлити візуально. З цієї причини потрібно віддавати перевагу прямим і горизонтальним лініям брів. Але м'який вигин допускається. Це ваша правильна форма брів.

Якщо особа має квадратну форму, тохорошо підійде вигин і у формі «будиночка», тобто загострені брови з високим вигином по середині.

Всім господиням «трикутного» особи досвідчені фахівці рекомендують вибрати піднесену і вигнуту форму. Не потрібно віддавати перевагу прямим бровам, оскільки вони тільки виділять обриси особи.

Ну, а якщо вам пощастило і у вас овальний контуру обличчя, то найбільш досконалою для вас буде природна форма, яка найкращим чином виділить особа.

Як робиться правильна форма брів?

Нижче ми розповімо про те, як зробити правильну форму. На практиці це зовсім не складно, потрібно лише запам'ятати прості правила.

Перше: ніколи не сбривайте брови за допомогою бритви.

Друге: не захоплюйтеся надмірно вищипуванням, так як «брови-ниточки» виглядають неприродно, а ще обтяжують риси обличчя і роблять обличчя більш круглим. Та й до всього така форма брів давно не користується актуальністю.

Третє: щоб вийшла правильна форма брів, коригувати брови слід по нижній лінії, вищипувати верхню настійно не радять. Оскільки волоски у верхній частині брови більш великі, а при їх видаленні ви можете втратити колір волосків і обсяг.

Четверте: правильно визначте основні точки на лінії вигину, а саме підставу, точка вигину, кінчик брови. Щоб зробити це правильно застосувати описану нижче просту схему і у вас вийде правильна форма брів.

Спочатку потрібно знайти початок брови. Для цього візьміть олівець або будь-який інший предмет з тонкою ручкою і прикладіть його вертикально збоку носа. У місці, де предмет зустрітися з лінією брови, буде розташовуватися перша точка. Дана частина повинна бути найбільш широкою.

Але, якщо підстава брови надмірно широке, то потрібно видалити всі зайві волоски. Таким чином ви збільшите площа під бровою і досягнете ефекту відкритих очей.

Верхню точку вигину знаходять таким чином: коли формується правильна форма брів, прикладіть олівець до крила носа і прокладіть лінію крізь нижню межу зіниці до брови, місце перетину є другою точкою.

Щоб визначити точку, де брову закінчується, потрібно знову приставити олівець до крила носа і з'єднати його з бровою крізь зовнішній куточок ока, саме там і знаходиться ідеальне місце для закінчення брови. Важливо: зовнішній кінець її повинен бути вище внутрішнього, так як в іншому випадку у особи буде сумний вигляд.

Додати коментар


Захисний код
Оновити