Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чому сохнуть губи

Сухі губи - причина багатьох проблем. Те, що сохнуть губи - це досить не гарно і доставляє безліч хворобливих відчуттів через виникають тріщин. Якщо ви помітили, що ваші губи починають пересихати, то поспішайте як можна швидше це виправити. Ми пропонуємо вашій увазі кілька простих рецептів, які можуть побороти цю проблему.

 

Від чого губи пересихають?

Щоб сухі губи не стали неприємним сюрпризом, треба вивчити причини виникнення такої проблеми і в майбутньому намагатися не допустити її. Потурбуйтеся про ваше привабливому зовнішньому вигляді заздалегідь!

1. У більшості випадків губи сохнуть саме в зимовий час, коли людина часто піддається впливу на нього температурних змін. Не рідко таке буває взимку або восени, і під час зміни одного сезону іншим. Тоді організм людини, в першу чергу шкіра, не встигає перебудовуватися на зміну погоди, а ви - змінити догляд за ним.

2. Не менш часто сохнуть губи у людей, які відчуваючи сильні переживання, кусають їх або облизують. Такі дії найчастіше скоюють не помічаючи цього, а губам це сильно шкодить.

3. Декоративні косметичні засоби низької якості цілком може стати причиною того, що сохнуть губи. Дуже ретельно і уважно вибирайте помади і блиски для губ, щоб не допустити появи подібної проблеми.

4. Уважно вивчіть склад вашого сонцезахисного крему. Якщо в ньому є оксибензон, то в ньому якраз і криється причина. Це речовина, яка входить до складу безлічі сонцезахисних засобів, навіть при короткому контакті з шкірою, може дуже сильно її висушувати.

5. Сохнуть губи також з-за зубної пасти. Якщо в неї складі багато сильнодіючих речовин, то вони і викликають сухість губ. Підберіть собі іншу зубну пасту і прослідкуйте як відреагують ваші губи.

6. Найпростішою причиною через яку сохнуть губи, може стати самий звичайний дефіцит води. Збільште споживання вологи і уважно дивіться, щоб у вашому будинку не був занадто сухе повітря.

7. Слідкуйте за своїм раціоном. «Сухом'ятка», різні фастфуди і багато іншого. Подправленное газованими напоями, може стати причиною авитоминоза, і зашкодити не лише вашої зовнішності, а й, що найгірше, здоров'ю.

Як боротися з тим, що сохнуть губи?

У той період, коли ви будете займатися лікуванням ваших губ, замініть звичайну помаду гігієнічної, а блиск - корисним бальзамом для губ.

Для лікування вам знадобляться прості і корисні маски, які усунуть сухість губ і зупинять лущення:

1. Ні засоби більш корисного і натурального в плані лікування пересихаючих губ ніж звичайний мед. Його потрібно акуратно втирати в губи на п'ятнадцять хвилин, і після цього змивати його за допомогою теплої води.

2.Додайте в одну маленьку ложку сметани кілька крапель соняшникової олії і ретельно намажте отриманою масою губи. Через п'ятнадцять або двадцять хвилин приберіть її теплою водою.

3. Натуральні жири - відмінні помічники в боротьбі з сухою шкірою губ. Маски можна робити і з жиру гусака і використовуючи топлене сало. Така маска не тільки усуває сухість і стягнутість, а й забезпечить губам захист від негативного впливу навколишнього середовища.

Не забувайте і те, що ваш зовнішній вигляд тісно пов'язаний з емоціями і настроеньем. Намагайтеся відпочивати, даруєте собі позитивні емоції і будь-які проблеми з шкірою поспішно відступлять. В тому числі і сухі губи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити