Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як прибрати зморшки на лобі

Як прибрати зморшки на лобі ми розповімо тут. Іноді гладка шкіра в області чола покривається складками або зморшками. Відбувається це під впливом деяких внутрішніх хімічних процесів, наприклад, внаслідок зменшення гіалуронової кислоти або через недостатню кількість колагену.

Причини появи зморшок на лобі різні, найпоширеніша - фізіологічний процес старіння організму, втрата пружності та еластичності шкіри. Також поява складок на лобі може бути обумовлено негативним впливом агресивного зовнішнього середовища, емоційними потрясіннями і надмірною активністю мімічних м'язів обличчя.

Шкіра там може покритися зморшками також і внаслідок порушення роботи залоз внутрішньої секреції. Часто жінки самі провокують виникнення ранніх зморшок на лобі, якщо вони різко худнуть або стрімко набирають вагу.

 

Серед можливих причин появи небажаних складок в області чола можна вважати і порушення сну, стан хронічної втоми, І навіть помилки при нанесенні або знятті макіяжу, гриму або масок для обличчя.

Традиційна і народна медицина пропонує безліч ефективних засобів, за допомогою яких можна прибрати зморшки або зробити їх менш помітними.

Безумовно, важлива і профілактика, тобто попередження появи ранніх зморшок.Для цього слід своєчасно і регулярно доглядати за шкірою обличчя за допомогою ефективних засобів, масажу, а також приділяти особливу увагу міміці вашого обличчя щоб прибрати турбують зморшки на лобі.

Щоб шкіра залишалася пружною і гладенькою, слід систематично масажувати її, погладжувати і розгладжувати намічені складки,робити спеціальні мімічні вправи, які допомагають утримувати шкіру чола в тонусі. Ефект від масажу збільшиться, якщо ви будете використовувати спеціальні ароматичні масла, завдяки яким шкіра збагачується цінними речовинами, поліпшується кровообіг, призупиняються процеси старіння і в'янення шкіри.

Хороший результат для того щоб прибрати зморшки на лобі дає застосування контрастного компресу на основі ромашки. Відвар ромашки слід розділити на дві частини, одну частину залишити гарячої, а іншу заморозити в кубик льоду. По черзі прикладайте ко потрібного місця гарячий і холодний варіант компресу на п'ять хвилин, двічі протягом дня.Допомагають прибрати зморшки на лобі спеціальні маски. Вони покликані освіжати шкіру в області чола, зберігати її пружною і підтягнутою. Хороший ефект дає маска, приготовлена ​​з сирої картоплі і свіжого огірка. Інгредієнти слід потерти на тертці і з'єднати. Отриману кашку нанести на область лоба і прикрити серветкою, полежати 15-20 хвилин.Багатьом прибрати зморшки на лобі допомагає маска з відвару м'яти. Її можна використовувати два рази на тиждень. Через деякий час шкіра помітно розгладжується, а через місяць зморшки можуть повністю зникнути. У разі, коли кошти від зморшок не приносять бажаного ефекту, слід закликати на допомогу якісну косметику.Використання спеціальних косметичних засобів (тоніків, кремів, пінок і емульсій) допоможе замаскувати наявні зморшки, зробити їх майже непомітними на вашому лобі.

Що стосується мімічних зморшок, то вони можуть з'являтися і у досить молодих людей. Причиною їх ранньої появи є ослаблення мімічних м'язів,відповідальних за виразність вашого обличчя. При надмірних скороченнях лицьових м'язів, що виникають внаслідок емоційних розмов, сміху або гримас, мімічні зморшки можуть з'явитися і на юнацькому чолі. Тому слід акуратно ставитися до своєї міміці, контролювати свої емоції і гримаси при розмові, перегляді кінофільму і т.д.Тоді питання про те як прибрати зморшки на лобі не буде вас турбувати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити