Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Накладні вії

Довгі й густі вії це гарантія ваблячого погляду, здатного чарувати. Вона роблять очі більш красивими і виразними.

На жаль не всі жінки можуть похвалитися довгими віями. Тут їм на допомогу приходять накладні вії.

Вони прикрасять вас і будуть відмінно виглядати, якщо вибираючи їх, вибрати правильну довжину і густоту. Вони повинні випрасувати природно.

 

Застосовувати для цих цілей потрібно тільки той клей, який для цього призначений. Інакше можна нашкодити і шкірі і, найголовніше, очам.

Після того як ви приклеїли вії, можна пофарбувати очі. Підводка допоможе приховати край штучних вій і замазати залишився клей, особливо якщо його було занадто багато.Найкраще підійде саме рідка підводка, яка замаскує необхідне, при цьому не змістивши і не відірвавши наклеєні вії.

Густі і чорні вії ідеально доповнять ваш вечірній макіяж. З ними очі буду здаватися більше і виразніше, більш таємничою і притягательней. Також вони вдало оттенят ваш колір очей.

Накладні вії це результат вмілої ручної роботи. Вони високої якості, дуже м'які та зручні в наклеюванні і носінні.

Зараз в магазинах косметики можна знайти найрізноманітніші накладні вії будь-якої довжини, густоти і кольору, а також з прикрасами і без. Якщо ви ретельно підберете собі потрібні, то вони будуть просто не відрізняються від справжніх.Накладні вії зроблені невеликими кущиками, дуже крихкі і тонкі, і дуже схожі на справжні вії. Їх садять на прозорий клей, саме для цього і призначений, який абсолютно не видно коли він висихає. При необхідності такі вії дуже легко знімаються і не шкодять вашим очам.

Часто накладні вії продають вже з клеєм.

Як приклеїти накладні вії?

• використовуючи пінцет спочатку акуратно підніміть волоски за один край

• прикладіть до ваших віям і подивіться чи не занадто вони довгі. Якщо таке трапилося - відріжте непотрібний вам фрагмент ножицями

• приклейте накладні вії у самих коренів ваших вій. Пару хвилин по тому ви вже без проблем зможете фарбувати очі, як і раніше

• підніміть стрічку з віями і розподіліть по неї клей.Через півхвилини він стане липким, і тільки тоді можна продовжувати

• опустіть стрічку з віями так, щоб накладні вії були якомога ближче до ваших природним, і приклейте їх до шкіри повік. Для цього злегка натисніть на них.

• роблячи макіяж з накладними віями віддавайте переваги рідкої підводці. І пам'ятайте,що накладні вії можна використовувати багато

• коли ви зніміть накладні вії, то знову змастіть їх клеєм і сховайте в ту підставку, в якій вони були до розпакування. Якщо зберігати їх за всіма правилами, то вони зможуть служити вам ще довго, зберігаючи гарний вигляд. Будьте уважні! Одягаючи накладні вії, наносите клей саме на них,а не на шкіру повік.

• Вії можна накладати вже після макіяжу. Так ви не порушите їх і не зашкодить, працюючи пензликом. Прикладіть їх до своєї лінії вій і подивіться, щоб довжина не виходила за зовнішній кут. В такому випадку зайву частину можна просто зрізати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити