Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ринопластика

Ринопластика - це цікава тема для розмови. Чим може допомогти ринопластика?

Вагомий клінічний досвід і талант Майстра дозволяє хорошому пластичного хірурга раз за разом створювати чудо перевтілення. Ринопластика (це пластика носа,) незважаючи на те, що у даної операції досить давнє коріння,і в нинішній час пластична хірургія продовжує удосконалювати методики коригування форми носа. Найчастіше, пластика носа (ринопластика) являють собою багатоетапну операцію з обов'язковим попереднім моделюванням і також плануванням кожного етапу. В повній залежності від тих причин,які спонукали Вас звернутися за допомогою до хірурга, буде підібрана персональна тактика лікування.

 

Ринопластика (виправлення форми носа, пластика носа, корекція форми носа). За допомогою даної операції можливе усунення неестетично горбинки носа, коректування розмірів крил носа і його довжини, ширини кінчика носа,досить актуально виправлення викривлень перегородки. Більшість пацієнтів турбує питання наявності на обличчі слідів від здійсненої операції.

Краща ринопластика. Відкритий метод операції застосовується вельми рідко і припускає наявність розрізу по контуру шкірної перемички, розташованої між ніздрями.У разі закритого способу пластики носа абсолютно всі хірургічні маніпуляції здійснюються всередині носа і не залишають видимих ​​розрізів, як у випадку відкритої ринопластики. Необхідний метод операції визначає тільки лише доктор, але Ви можете бути повністю впевнені в тому,що вже через деякий час після здійснення закритою ринопластики абсолютно ніхто з вашого оточення навіть і не подумає, що Ви були пацієнтом пластичного хірурга.

Ринопластика: вартість

Краща ринопластика.Віртуозно здійснена операція і грамотно спланований реабілітаційний період забезпечують все необхідне для швидкого процесу загоєння, не залишаючи при цьому слідів на обличчі, за винятком, вашого оновленого носа. Питання вартості також важливий для пацієнтів. Що ж, в першу чергу, впливає на вартість даної операції?

В Києві ринопластика варто залежно від складності, а також обсягу операції, кваліфікації доктора і деяких інших факторів. Ми повністю впевнені, що вартість ринопластики носа не збентежить тих, хто насправді бажає здійснити пластику. Не упускайте свій шанс змінити життя на краще,так як часом лише одна маленька деталь зовнішності може істотно вплинути на хід подальших подій.

Ринопластика являють собою складну, багатоетапну хірургічну операцію. Ринопластика потребують не просто професійного та відповідального здійснення, а й подальшого старанного виконання всіх необхідних реабілітаційних заходів. Ринопластика носа, або, як її іменують медики, пластика носа, дає великі можливості для коригування форми, довжини, обсягу, а також фактури цього органу дихання. Можна змінити його фактично повністю, що само собою істотно впливає на весь зовнішній вигляд.

Ринопластика завжди вимагає суттєвого підготовчого процесу. Кожен ніс лікар відточує і моделює, як умілий скульптор, доводячи до повної досконалості власне творіння. Пацієнтам здійснюється корекція по зменшення довжини, усуненню горбинки, зміна пазух носа і інші найрізноманітніші хірургічні заходи.

Пластика носа необхідна і з естетичною метою, і з медичної необхідності.Клініка ринопластики знає безліч історій коли з причини неправильного будови носової перегородки у людини була порушена дихальна система, швидка стомлюваність, з'являється задишка, храп під час сну та інші прояви.

Ринопластика має певні рекомендації:

 

  • Переважніше здійснювати пластику носа тільки при досягненні 16 років.З тієї простої причини, що до цього віку ще продовжується формування хряща і можливо, що результат втручання буде непередбачуваним.
  • Пластика носа суттєво допомагає в разі травми носа або потворною деформації.Кваліфіковані фахівці не рекомендують палити і приймати деякі фармацевтичні препарати перед здійсненням операції і протягом реабілітаційного періоду.
  • Категорично заборонено приймати спиртні напої в період підготовки операції і певний час після її здійснення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити